Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Gözlem hakisini Law ile karşılaştırmıyorum yanlış anlıyorsunuz..! Arkasına ani bir hızla geçecek olsa Law'ın saldırısını karşılamakta zorlanır diyorum. K. Hakisi zayıf diyorum.
Kaku soru ile geçti ve kuma da ışınlanıp geçti ve Zoro karşıladı. Kuma lawdan daha hızlı. Gözle bile görülmüyor nerede olduğu yer değiştirirken. lawı Smoka da karşıladı. Dof da karşıladı. Hawkins bile karşıladı kokası yetmediği için kesildi. Sen hala karşılamakta zorlanır diyorsun. Law ışınlanır ve zoroyu kesemezse işi biter. Çünkü Zoro çöp gibi keser atar. Law başka teknik uygulamak zorunda. Law room açıyor, elini kaldırıyor shambles diyor ve Zoro bu tekniği biliyor. Law bunu yaptığında ışınlanacağını biliyor. Sen diyorsun ki karşılayamaz veya zorlanır.

Daha önce liste yaptım mı hatırlamıyorum güncelleyeyim.

1. Luffy
2. Zoro
3. Kid
4. Law
5. Urouge
6. Xdrake
7. Apoo
8. Killer
9. Hawkins
10. Bege
11. Bonney

Herkes anlamadığım bir şekilde Urouge'u Drake Hawkins'in filan üstüne koyuyor Kid'in ise altına koyuyor. Ancak Bruulee'nin dediğine göre Urouge Kid'in yapamadığını yapmış. Yanlış anlaşılmasın Urouge Kid'den güçlüdür demiyorum ancak garip geliyor. Kral hakiye sahip bir karakter illaki özeldir. Ancak Bruulee'nin dediklerinden bir fikir geliyorsa Urouge>Kid,Apoo,Bege olması lazım.

Herkes anlamadığım bir şekilde Urouge'u Drake Hawkins'in filan üstüne koyuyor Kid'in ise altına koyuyor. Ancak Bruulee'nin dediğine göre Urouge Kid'in yapamadığını yapmış. Yanlış anlaşılmasın Urouge Kid'den güçlüdür demiyorum ancak garip geliyor. Kral hakiye sahip bir karakter illaki özeldir. Ancak Bruulee'nin dediklerinden bir fikir geliyorsa Urouge>Kid,Apoo,Bege olması lazım.
Aslında doğru diyorsun. Urouge bu 3.nün yapamadığını yapmış. Gene de kidin kral haki sahibi olması ve emrinde bir başka süpernova barındırması sebebi ile bir üste onu koydum. Uro zaten benim 5. adamım. Hantal biri olduğunu düşündüğüm için luffy zoro ve law karşısında şans veremiyorum.

Law'u ilk beşe koymam dedim ama biraz düşününce sanırım koyabilirim :d

1-Luffy
2-Zoro (Zoro'cuyuz sonuçta :mincika:)
3-Kid
4-Urouge-Law
5-Drake

Devamından pek emin değilim. O yüzden şimdilik böyle yaptım.

Edir:Urouge'u üste yazacaktım ama listeyi hala tam oturtamadığım için böyle bıraktım.

Oruç, meyvesi ile dayak yedikce güçleniyor ise breh breh breh. Tam ana karakter plotu
Urogue’dan taa sabody de şüphelenmiştim.
Aslan parçası tek paşına pacifista ile kafa kafaya kapışıyordu resmen. En çok hasarı alan da oydu. Önce pacifista dövüşünden baya yara almıştı sonra lazer yedi sonra bir de Kizaru’dan tekme yedi.

2 sene sonra Kid,Apoo,Urogue şansını Bm’de deniyor ve komutan indirmeyi başaran kişi Urogue çıkıyor işte o anda kafam tak etti.
Because his real name is:
Ma D. Monk Urogue

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık