Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Anket] Süpernovaların güç sıralaması

'Teori, İnceleme, Tartışma' forumunda blackbeard tarafından 15 Nis 2019 tarihinde açılan konu

?

Süpernovalaeın güç sıralanışı

1. Hawkins

6.9%
  2. Law

40.0%
  3. Zoro

38.5%
  4. Luffy

86.2%
  5. Kid

44.6%
  6. Killer

2.3%
  7. X Drake

20.8%
  8. Bonney

3.1%
  9. Bege

5.4%
  10. Urouge

18.5%
  11. Apoo

1.5%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. Mr.Bushido Her zaman soldan git, çünkü sağduyu hep yanılır.

Mr.Bushido (Her zaman soldan git, çünkü sağduyu hep yanılır.)
    Mesaj Sayısı 5,466
    Üyelik Tarihi21 Ara 2016
    Aynen bu aralar kokacak ama yapacak bir şey yok hahaha :D

2. Jiso Yüce,Kutsal,Kanatsız,Karizma Pinky sama

Jiso (Yüce,Kutsal,Kanatsız,Karizma Pinky sama)
    Mesaj Sayısı 4,439
    Üyelik Tarihi11 Ara 2017
    Onları pek umursamıyorum da geçen Robin ve Law fan artlarını görünce hafif kan beynime gitmedi değil ama sonradan sakinleştim. :D

3. Miyata Ichirou Takamura>>İppo>>Miyata.

Miyata Ichirou (Takamura>>İppo>>Miyata.)
    Mesaj Sayısı 1,962
    Üyelik Tarihi3 Şub 2018
    Bonney ile Killer,Hawkins'in yeri değişirse benim yapmayı düşündüğüm liste direk bu :D

4. Mesaj Sayısı 9,549
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Robin gibi uğruna hükümet yıkmak için örgüt kurulacak kadını bu bim poşeti ile eşleştirmişler :(

5. Jiso Yüce,Kutsal,Kanatsız,Karizma Pinky sama

Jiso (Yüce,Kutsal,Kanatsız,Karizma Pinky sama)
    Mesaj Sayısı 4,439
    Üyelik Tarihi11 Ara 2017
    Law a üzüldüm. :( Robinin adı çıkmış bir kere .s Bi Zoro ile bir Dragon ile :(

6. Eric Cartman Senin gibi algısı güçlü çocuklardan nefret ederim.

Eric Cartman (Senin gibi algısı güçlü çocuklardan nefret ederim.)
    Mesaj Sayısı 7,824
    Üyelik Tarihi25 Oca 2015
    Kılıç aldı. Bu maddeyi ciddiye dahi alamıyorum. Kid için denirse bunda fanlık ararım. Çünkü Kid'in konumu başka. Kid'i Zoro ile karşılaştırarak adamı daha fazla güçsüz göstermek istemiyorum. Law da daha güçlü ama yine de sen bilirsin. :/

7. İtachi_27 (Üye)
    Mesaj Sayısı 406
    Üyelik Tarihi18 Tem 2019
    Meyvesinin etkisi büyük, fiziksel olarak Zoro ile boy ölçüşemez yoksa.

8. Mesaj Sayısı 13,716
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Zoro 10 kulvarda önde ama Law'ın meyvesi var. Böyle bir mantığa gidiyor arkadaşlar :hoo::bilmem:Yüzüme kirpi diken fırlatsa daha iyi. Yapmayın böyle yav.

9. İtachi_27 (Üye)
    Mesaj Sayısı 406
    Üyelik Tarihi18 Tem 2019
    Malesef kardeşim One Piece dünyasında böyle bir olay da var. Zoro kıçını yırttı bu seviyeye gelmek için ama Karasakal iki meyve yedi şu anda zirveye oynuyor. Bir yerde meyvenin gücünün de yapabileceklerini hesaba katmak gerek. Adam ışınlanıyor bildiğin ve savaş anında neler yapabileceğini tam olarak kestirmek zor. Oda açıyor o odacığın içinde kestiği maddeleri ne olursa olsun yer değiştirebiliyor. Kendisini de bir yerden bir yere hızlıca ışınlıyor. Law en sevdiğim karakterler arasında sonlarda Zoro ise Luffy ile birlikte 1.lik için kapışıyor. Yine de Law'ın daha etkili olacağını düşünüyorum.

10. Mesaj Sayısı 13,716
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    BB'nin yediği meyveler serinin en baba meyveleri. Law'ın yediği meyve ise serinin ortalama ve çok dezavantajı olan bir meyve. Neyse.. Daha önce yazdığım şeyleri yazacam şimdi boşver :sapkali:

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık