Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Bana kalırsa ben artık Luffy'i novalardan görmüyorum. Seviye atladı o başka bir şey oldu. :D
Luffy'i bir kenara koyarsam;

1-Kid
2-Law
3-Zoro
4-Urouge
5-Drake
6-Bege
7-Killer
8-Apoo
9-Bonney/Hawkins değişebilir.
Hmm fena değil bir kaç dokunuş gerekiyor ama hahaha :D
Çünkü Kid Luffy'nin en büyük rakibi ve yeni çağın zirvelerinden. Onun sağ kolu gidipte Kid'i aşamaz. Kid daha kendisini sergilememişken Kaido'yu Zoro'ya ve Luffy'ye yamamak fanlıktır.
Müthiş bir mantık ve argüman ikna oldum offf süper. Artık fan değilim oleyyy.

Doğru yolu bulman güzel. Yoksa Zoro=>Kid gibi absürt şeyler söylemeye devam edecektin. Sonra teşekkür edersin.
Aynen reis absürt olan biziz. Sen objektifsin sen one piece’in ta kendisisin. Argüman sunmana bile gerek yok. Çünkü Zoro sağ kol deyip geçebilir ve tersini söyleyenlere fan bunlar o yüzden diyebilirsin çünkü sen seçilmiş kişisin.

Aynen reis absürt olan biziz. Sen objektifsin sen one piece’in ta kendisisin. Argüman sunmana bile gerek yok. Çünkü Zoro sağ kol deyip geçebilir ve tersini söyleyenlere fan bunlar o yüzden diyebilirsin çünkü sen seçilmiş kişisin.
Övülmeyi sevmem ama bir yandan da gerçekler bunlar değil mi ama? Teşekkürler.

Şeker komutanı indirmiş adam az değil yani :d
Türkün gücünü gösteriyor Reis. :a:
Işin garibi Apoo hep altlarda o kadar iticiki :D
İttifaka ihanet ederek kendini daha da bitirdi.
Bonney çok tehlikeli asıl... Meyvesi o kadar tuhaf ki Kaidounun adamı olsa Kaidou yu gençleştirir dünyaya salar ya da Mam ile birlikte hayal edemiyorum. :D
Ya yaşlı yapabiliyor ya da çocuk yapabiliyor bence. O kadar ayarlayabildiğini sanmıyorum.

Law'ı bilemem ama Zoro ömrü boyunca Kid'i aşamaz. Şimdiden yukarısına yazanlar var. Ah fanlık.
Geçen yıla kadar "Zoro kimmiş? Law Luffy'nin ortağı bi kere tamam mı? Law, Zoro'ya emir verir çünkü üstte mevki olarak" diyenler doluydu. Şimdi Law'dan üste koyanlar var. Sen bile Law'ı bilemem ama diyorsun artık. Kid'i aşar mı bilemem. Kid şimdilik az bir farkla daha üstte benim gözümde de. Bu durum, Kid'in Luffy'nin ne kadar süre rakibi olarak kalacağına bağlı. En son kendi yoluna gitmesi, Luffy'nin yancısı olmaması umut verici.
Çünkü Kid Luffy'nin en büyük rakibi ve yeni çağın zirvelerinden. Onun sağ kolu gidipte Kid'i aşamaz. Kid daha kendisini sergilememişken Kaido'yu Zoro'ya ve Luffy'ye yamamak fanlıktır.
Kaido konusunda Zoro'yu içeren birçok gönderme mevcut. One Piece Magazine'de Ryuma'nın Wano'da ejder kesmesinden bahsedilip, efsane tekrarlayacak mı? diye not düşülmesi var. Luffy ve Zoro'nun kapakta kılıçlarla poz verip arkada Kaido'nun oluşu var. Kaido'yu kesen tek kılıcın Zoro'ya verilmesi var. Bunlar en azından bir ihtimal olarak değerlendirilmeli. Asıl bunları değerlendirmemek anti fanlıktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık