Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shimotsuki Ryuma †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 92.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    253
Büyü demeleri bir şeyi değiştirmez. Sonuçta baş etmeyi biliyorlar. Zira wanolularda da meyve var. Sadece şeytan meyvesi yerine büyü diyorlar.
Meyve yemişler var da Kinemon bile kendini büyücü sanıyor. Nami'nin clima-tact'ına sen de mi büyücüsün diye tepki veriyor.

Bak çok net söylüyorum her hangi bir Logia, Caribou'nun meyvesi bile elimde olsa direk Wano'nun yolunu tutar, din kurardım. Önce bir çamura dönüşsem sonra da arka plandan bir-iki ışık oyunu ve hologram ile millet peygamber diye eğilir yemin ediyorum. :)

Meyve yemişler var da Kinemon bile kendini büyücü sanıyor. Nami'nin clima-tact'ına sen de mi büyücüsün diye tepki veriyor.

Bak çok net söylüyorum her hangi bir Logia, Caribou'nun meyvesi bile elimde olsa direk Wano'nun yolunu tutar, din kurardım. Önce bir çamura dönüşsem sonra da arka plandan bir-iki ışık oyunu ve hologram ile millet peygamber diye eğilir yemin ediyorum. :)
Hocam onların büyü diye adlandırması bir şey değiştirmiyor. Konuya hakimler sonuçta. Ayrıca Wanolular hakinin ne olduğunu ne işe yaradığını da biliyorlar. Ace gibi bir adam gelmiş oraya sonuçta. Nereden biliyorlar peki? Daha önce 800 yıl önce ryuma döneminde saldırmışlar zaten buraya akın akın. Hiç mi logia yoktu? Yani logia birisi olsa da problem değil. Oden şeytan meyvesine büyü diyor çünkü öyle duruyor. Büyü demeleri yenemeyeceği, tapacağı anlamına gelmez. Tıpkı normal dünyadakilerin şeytan meyvesi kullananlara tapmaması gibi. Hakiye ryou diyorlar wanoda da. İsminin ne olduğu önemli değil.

Hocam onların büyü diye adlandırması bir şey değiştirmiyor. Konuya hakimler sonuçta. Ayrıca Wanolular hakinin ne olduğunu ne işe yaradığını da biliyorlar. Ace gibi bir adam gelmiş oraya sonuçta. Nereden biliyorlar peki? Daha önce 800 yıl önce ryuma döneminde saldırmışlar zaten buraya akın akın. Hiç mi logia yoktu? Yani logia birisi olsa da problem değil. Oden şeytan meyvesine büyü diyor çünkü öyle duruyor. Büyü demeleri yenemeyeceği, tapacağı anlamına gelmez. Tıpkı normal dünyadakilerin şeytan meyvesi kullananlara tapmaması gibi. Hakiye ryou diyorlar wanoda da. İsminin ne olduğu önemli değil.
Olay ismi değil ki burada. Bak mesela Amazon Lily'de Hancock ve iki kardeşinin yeteneğini Gorgon diye bir iblisin lanetlemesi yüzünden olduğunu sanıyorlar. Haki ile dokunabilirler elbette kullanmayı biliyorlar ona bir şey demiyorum.

Olay güç değil, olay güç olsa Oden Orochi'nin oyununa gelip 5 yıl oynamazdı. OP'de insanlar mal oluyor zaten mesela Dressrosa'da Riku kukla olup saldırmaya başlayınca kimse bu adam niye ağlıyor, kaçın diye bağırıyor diye sormuyor, hemen seni böyle bilmezdik, kötüymüşsün diye zırlamaya başlıyorlar.

Wano ise üstüne yüzlerce yıldır dışarıya kapalı bir yer. Dışarısı hakkında bilgi sahibi olan Kaido, Orochi ve adamlarını çıkarırsak Crocodile gibi birisi çoğunu parmağında oynatabilir bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık