Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shimotsuki Ryuma †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 92.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    253
Zaten sorun gelenlerin kim olduğu. Neyse muhtemelem siz haklısınızdır zaten. Oda bu adamı baya övdü.
Benim teorime göre; Ryuma, Kayıp Yüzyıl'da yaşıyordu. Gelenler de, korsanlardan tut, o dönemin soylularına kadar herkes. O dönemde Joy Boy'un da yaşadığını biliyoruz. Bayağı karışık, bol savaşlı bir dönem gibi duruyor. Anlatılmasını dört gözle bekliyorum. :D

Joyboy'un hazinesini tüm dünya istiyor. Hatta bunu elde edene korsanlar kralı bile deniyor. 1 tane Pone elde etmek için koskoca yonkou'ları aşman gerekiyor. Brnce o kendini kanıtlamış. Tabi yine de kesin wb-roger seviyesi diyemeyiz.
Yanlış anlama ryuma zirve seviye de çıkabilir ama daha hiçbir şey belli değilken bir anda garp-wb-roger seviyesi yapılması saçma geldi.
Öncelikle Joyboy zamanında yonko kavramı yoktur bence diğer taraftan hazineye Roger gibi ulaşmadığını, kendisinin bir şekilde taşıdığını biliyoruz. Bunu yaparken nasıl yaptı bilmiyoruz ama gücü ile ilgili en ufak kelime yada gönderme geçmedi. Ha ben tabi ki epey güçlü bekliyorum.
Öte yandan Ryuma'ya gelirsek Wano'nun dışına çıktığını, ününün tüm dünyaca bilindiğini , efsane olduğunu ve gücü özellikle övülerek zirve denildiğini duyduk.
Joyboy'a güçlü denilirse Ryuma'ya da denilmesi lazım.
Bana göre de bu kadar bahsedilen 2 karakter o dediğin seviyelerden çok aşağı çıkmaz. İkisi de kendi devirlerinde iz bırakan karakterler. 1000 yıllık tarihte en güçlü 3-5 kişi aynı dönemde yaşadıysa garip olur zaten.

Kendisi kaliteli ve zirve karakterlerden biri olmasına rağmen zurna fanları tarafından şişirildiğini görüyorum.Bana kalırsa Zirve Garp'ı yenemeyebilir.Özellikle akla Tanrı Vadisi olayı geldikçe

Benim şöyle bir düşüncem var; Bir kere Ejderhalar gibi efsanevi canavarların bile yaşadığı bir dönemde hiçbir seride o dönemde güçsüz insanlar olması mümkün değil. Kaldı ki Ryuma’nın yaptığı iş gerçekten çok büyük. Sonra aldığı unvanlarda öyle; Dünya da Kral, Wano da Kılıç Tanrısı offf efsane sjjsksk

Soylular, Korsanlar kim geldiyse kafalarına vurup geri göndermiş. Şu muhabbet bile yeter bazı şeyler için;

@Roronoa Zoro ‘nun teorisi de bence çok mantıklı. Büyük ihtimal Ryuma ve Joy boy işbirliği yaptılar...

Kısacası Joy boy araya girince Luffy’nin, Roger’ı geçmesi yeterli değil artık. Ve Ryuma-Joy boy bence serinin en zirve isimleri çıkabilirler. Arada tabi ki güç farkı olmaz çok Roger-Garp-Wb’ler ile ama Onları güç ve yaptıkları ile ne Roger’lar ne de Shanks’ler değil bizim çocuklar geçecek ki bizim çocuklar zaten serinin ana karakterleri ve seçilmiş kişiler...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık