Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shimotsuki Ryuma †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 92.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    253
O kadar ahım şahım biri ki ortalama sayılabilecek bir kılıçla zirveye çıkmış, çağın ötesine geçmiştir.
Kardeş zirve ne onu da bir söyle. Adamlar sanki ryuma zamanı yaşayan çok güçlü biri vardı onu yendi falan demiş. Kestiği ejderha'nın seviyesi bile belli değil. Bakıyorsun Roger, garp, wb gibi efsanelere. Adamların vs attığı şahıslar belli, yaptığı işler belli. Bu ryuma ne halt etmiş? Denizcilerden korumuş. O denizciler wano ile öyle bir alakası yok ki oden'i bile yaşıyor sanıyorlar. Denizcilerden korumuşmuş. Yersen.

Kardeş zirve ne onu da bir söyle. Adamlar sanki ryuma zamanı yaşayan çok güçlü biri vardı onu yendi falan demiş. Kestiği ejderha'nın seviyesi bile belli değil. Bakıyorsun Roger, garp, wb gibi efsanelere. Adamların vs attığı şahıslar belli, yaptığı işler belli. Bu ryuma ne halt etmiş? Denizcilerden korumuş. O denizciler wano ile öyle bir alakası yok ki oden'i bile yaşıyor sanıyorlar. Denizcilerden korumuşmuş. Yersen.
Zirve demek yaşadığı çağın en tepesindeki kişi demek.
Madem o çağdaki yaşayanlar belli değil, sen hangi hakla hizmet bu adamı bu kadar küçümsüyorsun? 1000 yıllık dünyada yaşayan tüm güçlü varlıklar son 30 yılda mı yaşadı? Bu mudur yani? Onun yaşadığı yüzyılda güçlü kimse yok, herkes peasant karakter sanırım, tamam.

Zirve demek yaşadığı çağın en tepesindeki kişi demek.
Madem o çağdaki yaşayanlar belli değil, sen hangi hakla hizmet bu adamı bu kadar küçümsüyorsun? 1000 yıllık dünyada yaşayan tüm güçlü varlıklar son 30 yılda mı yaşadı? Bu mudur yani? Onun yaşadığı yüzyılda güçlü kimse yok, herkes peasant karakter sanırım, tamam.
Ben küçümseyemiyorsam sen de yüceltemezsin o zaman. Sonuçta adamın rakipleri belli değil.

Ben küçümseyemiyorsam sen de yüceltemezsin o zaman. Sonuçta adamın rakipleri belli değil.
Yüceltmekten kastın? Ben çağının zirve karakterlerinden dedim ve gördüğümüz kadarıyla da doğru.
He bu arada WG'nin o zamanlarda olduğunu ve bu adamın Wano'dan çıktığını da hatırlatayım.

Nerede o eski haterler...

Yüceltmekten kastın? Ben çağının zirve karakterlerinden dedim ve gördüğümüz kadarıyla da doğru.
He bu arada WG'nin o zamanlarda olduğunu ve bu adamın Wano'dan çıktığını da hatırlatayım.

Nerede o eski haterler...
İyi git eski hater'lar la tartış o zaman.

Tamam tamam kızma dur :D
O mantıkla Joy Boy'da Usopp-Sanji seviyesi diyebilir miyiz? Sonuçta rakipleri belli değil hem Ryuma'nın aksine Joy Boy'un gücü de hiç övülmedi.
Joyboy'un hazinesini tüm dünya istiyor. Hatta bunu elde edene korsanlar kralı bile deniyor. 1 tane Pone elde etmek için koskoca yonkou'ları aşman gerekiyor. Brnce o kendini kanıtlamış. Tabi yine de kesin wb-roger seviyesi diyemeyiz.
Yanlış anlama ryuma zirve seviye de çıkabilir ama daha hiçbir şey belli değilken bir anda garp-wb-roger seviyesi yapılması saçma geldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık