Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 245 60.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 160 39.5%

• Kullanılan toplam oy
    405
Ya üçleme yapıcak

Fuji-Paramecia
Kizaru- Logia
Ryo- Zoan

Ya da amirallerin hepsinin bir ortak noktası var. Meyveleri sayesinde geniş alan saldırıları yapabiliyorlar.

Akainu'da Ryusei, Kuzan'da İce Time, Kizaru'da Yasakani, Fuji'de Gravity filan. Greenbull namına bakıncada direk Zoan yerine gene alan hakimiyeti içeren radyasyon çıkabilir diye düşünüyorum. Görücez bakalım.
Ben de radyasyon bekliyorum.

Bekliyoruz bakalım. Adam daha görünmeden Luffy tarafından indirilecek, Marco tarafından indirilecek falan deniliyor. Bakalım...

Toprak, tahta(ağaç) logiası yada boğa zoan ı olması bekleniyor. Ama ben oda tarafından ters köşe yapılarak özel paramicia olacağını düşünüyorum. Trebol, Katakuri, Magellan gibi şekilden şekile giren ama logia olmayan bir meyve bekliyorum.

Yeşil olmasına gerek yok. Giydiği ve saldırısı yeşil renkte olsa yeterli. Komei kadar zeki birisi olsun yeter.

Son düzenleme:
Wanoya gelir diye düşünüyordum ama E.oda wanoda tonlarca yeni karakter tanıtacağını söyledi bunları arasında amiral işlemek için vakit kalır mı bilemiyorum. Reverie de dragon ile biraz çarpışsa da dragonun seviyesini kestirebilsek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık