Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Ryokugyu

'Denizciler' forumunda Smoker tarafından 17 May 2016 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Bir an önce görmek istiyorum.

161 oy
    79.7%
  2. Issho'dan hallice bir şeydir.

41 oy
    20.3%
  1. Mesaj Sayısı 1,519
    Üyelik Tarihi16 Şub 2017
    Fujitora: Gözlem Hakisi muazzamdı.
    Ryokugyu: Muhtemelen Zırhlanma hakisi muazzam çıkacak. İnşallah

2. Mesaj Sayısı 15,580
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    + 1 diyorum.

Yerlerimizi alalım. Kırmızı ve yeşil birbirini nötrleyen yerlerde kullanılır. Kimi yerlerde birbirinin zıttıdır da diyebiliriz. Bu sebeple Akainu'yla zıtlaşacakları konusunda katılıyorum. Boğa olarak anılması nedeniyle sinirli bir tip olacağını düşünüyordum ancak dediğin gibi yeşilin sakinliği ve huzuru temsil eden renklerden biri olması nedeniyle boğa özelliğinin daha çok inatçılık olarak karşımıza çıkacağı daha mantıklı. Amirallerin hepsi meyveli. Ryo'nun meyvesiz çıkması gerçekten şaşırtıcı olurdu benim için ama öyle olmasını da isterim açıkçası. Kara Kol Zephyr esintisi görmek bir farklılık olur. Ryo ve Fuji, Akainu ve Kizaru anlaşır. Bu bir gruplaşma ve zıtlaşma doğurur ve büyük başlar arasındaki böyle bir anlaşmazlık tüm denizci kurumunu etkiler. Sonuç olarak eski mantalite (Akainu devri) biter, yerine Coby, Fuji, Ryo dönemi başlar ;) Muhtemelen de;

Coby logia/zoan
    Fuji paramecia
    Ryo da zoan/logia yahut meyvesiz olur.

3. Tyr

Tyr (ᛏ)
    Mesaj Sayısı 8,267
    Üyelik Tarihi27 Tem 2010
    Gözlerimiz yollarda kaldı neredesin sen...

4. Chaos Bringer Warchief Vol'jin

Chaos Bringer (Warchief Vol'jin)
    Mesaj Sayısı 1,701
    Üyelik Tarihi29 Kas 2016
    Yeni amiral Zoro'nun babası çıkacak teorileri başladı ne diyorsun? @Densetsu no Samurai . Arka plandaki topuz benzeri saçlar , yeşil renk.Zoro'nun ushi bari(boğa boynuzları) saldırısı buna gönderme olabilir mi? Wano'da karşılaşabilirler mi?

Son düzenleme: 4 Mar 2017
  5. Dark King Rayleigh

Dark King (Rayleigh)
    Mesaj Sayısı 2,164
    Üyelik Tarihi13 Şub 2014
    Çiziminin iyi olacağından emin olduğum nadir karakterlerden biri. Çok yaşlı olmayan, (Maksimum Kuzan'la yaşıt), karizmatik, uzun boylu ve uzun saçlı bir abimiz olacağını düşünüyorum. Girişi efsane olur inşallah. :a:

6. Mesaj Sayısı 15,580
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Enteresan olurdu. Amiral çıkarsa Wano'ya yönelik emelleri olabilir. Diğer yandan ailesiyle bir şekilde karşılaşacak ama annesi mi olur babası mı olur kardeşleri mi olur bakacaz. Şimdilik Ryokugyu'yu daha bir merakla bekliyorum :)

7. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 20,545
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009

Çıksın farketmez.Zoro babasını bile tanımaz affı yoktur. :D

8. Chaos Bringer Warchief Vol'jin

Mesaj Sayısı 1,701
    Üyelik Tarihi29 Kas 2016
    Coby babası denizci kaptanı diye Zoro'yu öldürtecekti , Zoro benim babam da Amiral hayırdır derse mecazen , çok gülerim. Elbette Zoro'nun sadakatini babası ile sınayamazlar. Zoro onu da keser.

9. Mesaj Sayısı 12,967
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Ryo tam Akainu gibi bir karakter çıkacak bence.Fujitora fazla tavizli bur adamdı.Ryo ise tam tersi olacak bence.Her Amiralin kendi adalet duygusu varken Ryoda buna benzer bir adalet duygusu ile gelip denizleri karıştıracak bence.

Ne kadar çok bence yazmışım yav.

10. Chaos Bringer Warchief Vol'jin

Mesaj Sayısı 1,701
    Üyelik Tarihi29 Kas 2016
    Bence de :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık