Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 245 60.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 160 39.5%

• Kullanılan toplam oy
    405
Saboyu yenen kişidir bence. Daha neyin nesi olduğunu bilmiyoruz ama Saboyu nasıl yendiği gösterilerek epik bir giriş yapabilir Meyvesine gelirsek meyvesini bende çoğu kişi gibi bitkilerle alakalı bekliyorum. Yeşil teması ve 3 yıldır yemek yememesi bu ihtimali güçlendiriyor.
Hashirama bekliyorum ben açıkçası.Fotosentez olayı da devreye girer bu sayede

Gösterilen siluetinden bambaşka biri olarak çıkacak. (Kaido'yu unutamıyorum.)
Kaido'nun ilk çizimi çok çok eskidendi.Oda'nın onu o kadar düşündüğünü zannetmiyorum Dressrosa'ya kadar.Lakin Ryokugyu'yu zaten çoktan çizdiğini ve süper düber über havalı olduğunu belirtiyor.Ayrıca kendisinin vücut hatları çok keskin çizildi.Öncekiler gibi belirsiz değil.Kesin genç,uzun saçlı ve baya uzun boyda bir karakter olacak.

Seride hiç izlemesi okuması sıkıcı ya da tasarımı kötü amiral yok. Gösterildiği kadarıyla merak uyandırıcıydı, bekliyorum.

Boa yılanı olabilir mi uzun süre aç kalabiliyorlar
Bence bi Amirale göre olmaz o Zoan.Daha şaşırtıcı ve beklenmedik olmasını bekliyorum.Ama Kaido'nun ordusunda olabilir bence.Ayrıca Hebi Hebi Şeytan Meyveleri Amazon Lily'de kullanıcılara sahip.Bence bir hayvan çıkmayacak.İlla Zoan olacaksa ağaç veya bitki çıkar herhalde.Ama ben Paramecia bekliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık