Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Aramaki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 245 60.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 160 39.5%

• Kullanılan toplam oy
    405
Fuji denizlordu sistemini yıktı, böyle vasıfsız can kurban.
Shichibukai sistemini krallar Reverie'de kaldırmadı mı? Ve kaldırılması için teklifi götüren de Arabasta kralı Cobra ile Dressrosa'nın yöneticisi Riku değil mi?

Fujitora ne yaptı ki? Nasıl bir katkısı var? Shichi sistemi kalktığında da herkes anlayamadığım biçimde övmüştü.

Shichibukai sistemini krallar Reverie'de kaldırmadı mı? Ve kaldırılması için teklifi götüren de Arabasta kralı Cobra ile Dressrosa'nın yöneticisi Riku değil mi?

Fujitora ne yaptı ki? Nasıl bir katkısı var? Shichi sistemi kalktığında da herkes anlayamadığım biçimde övmüştü.
Rikuyla görüşen fuji, arka planda o var. Kendi krallar konseyinde olamıyacığı için rikuyla diyor.

Bende öyle düsünüyorum. Oda'nın bu karakteri bu kadar uzun süre saklamasinin bir nedeni vardır. Ya gücü ya da biriyle olan bağı vs.
Reverie de gösterdikleri zaman fark ettim Wano arcında savaşa geleceğini. Herkes Zoan tipi meyve yediğini düşünüyor. Wano arcında da bayağı bir Zoan tipi meyve kullanıcısı bir araya gelecek. Minklerde orada olacak hatta balık adamlardan da epeyce bir kimse olacak orada. Böyle siluet olarak gösterdiler, ister misin Ryokugyou bizim Oden çıksın.

Reverie de gösterdikleri zaman fark ettim Wano arcında savaşa geleceğini. Herkes Zoan tipi meyve yediğini düşünüyor. Wano arcında da bayağı bir Zoan tipi meyve kullanıcısı bir araya gelecek. Minklerde orada olacak hatta balık adamlardan da epeyce bir kimse olacak orada. Böyle siluet olarak gösterdiler, ister misin Ryokugyou bizim Oden çıksın.
Ben zoan çıkacağını düşünmüyorum. Çünkü zoan bu adamın açlığını onleyemez. Ama bitki turu olursa fotosentez vs. ile besin uretebilir

Çünkü zoan bu adamın açlığını onleyemez

"Hiç bir kadın bu zamana kadar orucumu bozduramadı. " dedi diye hatırlıyorum. Bunun altından ki anlam bir iki yere çekilebilir. Yani kadın ne alaka. :bilmem:

Fujitora ne yaptı ki? Nasıl bir katkısı var? Shichi sistemi kalktığında da herkes anlayamadığım biçimde övmüştü
Rosa'da yaşananlara karışmayıp Luffy'e bırakarak shichiliğin kaldırılmasına yardımcı oldu.

Edit: Yaşananlardan sonra Riku'dan özür dilemesi de var.

Bu adam tamamda iki sene önce nerdeydi?Koramirallerden amiral olamıyor sanırım adamlar mevkilerine çakılı kaldılar bir anda bu adamlar çıkıp amiral oluyor

Artıdan 2 Amiral adayi olacak 2 Koramiral çıkıyor.Gerçekten bu korkunç derecede güçlü kişiler neredeydi de Askeri Alımda ortaya çıktılar.

Açıkçası bu kişiler dünyadaki en güçlü insanlardan bazıları.Amirallerden bahsetmiyorum bile.Fujinin gücünü gördük.Bu adam bunca zaman nerdeydi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık