Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Ruler of the Land

Tanıtım​
Bi-Kwang güzel bir kız görünce hemen yavşayan bir arkadaşımızdır.Bir gün yolu efsanevi bir kılıçustasını arayan bir kılıç ustasıyla kesişir.Bi-Kwang savaşcıya kız kardeşini ona ayarlaması karşılığı ona yardım edeceğini söyler.Kılıç ustasının ayarlamak zorunda olduğu kişide bizzat kendisidir.Bu olaylar akabinde kılıç ustası kılık değiştirip Bi-Kwang'ın kendine yardım etmesi için kandırmak zorunda kalır.

Tür:Aksiyon,Komedi,Fantastik,Macera,Dövüş sanatları
Bölüm sayısı:400+
Durum:İngilizce 256 bölüm yayınlandı.

Tanıtımda pek bir şey anlatmak istemedim ama, emin olun güzel bir seri.Başlarda çizimler biraz kötüdür ama ilerleryen bölümlerde çizimler düzeliyor.Seriye 1995 yılında yayınlanmaya başlamış ve 2 haftada bir çıkıyor.Türkçe çeviriside yok sanırsam.İngilizce olarak batoto ve mangafox'ta bulabilirsiniz.

1.bölümden örnek bir sayfa

56.bölümden örnek bir sayfa

252.bölümden örnek bir sayfa

thosy

Maalesef taranan sayfaların kalitesi çok düşük. 1-2 günde bir yeni bölüm çevriliyor(ingilizceye).

Konu olarak çok fazla ilerleme olmuyor. Seri başladığından beri bir adamı arıyorlar ama pek bir gelişme olmadı. Sürekli daha güçlü rakiplerle dövüşüp güçleniyor ana karakter. Dövüş sahneleri de oldukça iyi ve dövüşlerde büyük çoğunlukta kılıç kullanılıyor.

Dragonball'un kılıçlısı denebilir.

Maalesef taranan sayfaların kalitesi çok düşük. 1-2 günde bir yeni bölüm çevriliyor(ingilizceye).

Konu olarak çok fazla ilerleme olmuyor. Seri başladığından beri bir adamı arıyorlar ama pek bir gelişme olmadı. Sürekli daha güçlü rakiplerle dövüşüp güçleniyor ana karakter. Dövüş sahneleri de oldukça iyi ve dövüşlerde büyük çoğunlukta kılıç kullanılıyor.

Dragonball'un kılıçlısı denebilir.
Kore manhwalarının ana karakteristik gücü bunda da var :D sharingan korelilerden çalınmaymış onu anladım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık