Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 491 91.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 8.4%

• Kullanılan toplam oy
    535
Smoker eline sağlık çok güzel çevirmişsin.

Bu adam mümkünse 7/24 bandanayla dolaşsın yahu bir insan bandana ile bu kadar mı karizma olur hele gözlerinin etrafı gölge olunca. Eğer küstahlık olmazsa bende birkaç bilgi çevirmek istiyorum Zoro ile ilgili çünkü böyle bilgiler benim çok ilgimi çekiyor belki sizinde ilginizi çeker diye düşünüyorum.

- Roronoa Zoro, Hasır Şapka Korsanları'nda, Arc'taki ana düşmanı yenen tek karakterdir (Captain Morgan Arc'ta Captain Morgan'ı öldürmüştür).
- Roronoa Zoro, İngilizce düblajında en fazla ses aktörü kullanılan karakterdir (Yetişkinken 2, çocukken 4 ses aktörü kullanılmıştır).
- Roronoa Zoro, Hasır Şapka Korsanları'nda, birini direk olarak öldürmüş tek karakterdir (Baroque Works Arc'ta Mr. 7'yi öldürmüştür).
- Roronoa Zoro, seride Shicibukai'lerle teke tek dövüşen ilk Hasır Şapka Korsanı'dır.
- Roronoa Zoro ve Ryuuma'nın birbirlerine benzediğini Oda açıklamıştır ancak Ryuuma siyah saçlıdır. Kişilik olarakta birbirlerine benzerlik göstermektedirler.
- Önemli savaşlarda Roronoa Zoro sık sık handikaplara maruz kalmıştır. Örnek olarak, Captain Morgan ve Marine'lerle savaştığında 20 gün aç kalmış durumda, Cabaji ile savaştığında Buggy tarafında kendisine bıçak sokulmuş halde, Arlong ve Hachi ile savaşırken Mihawk tarafında ciddi şekilde yaralanmış bir halde, Kuma klonu ile savaşırken Luffy'nin çektiği acıyı kendi bedeninde hissetmesi gibi. Bir diğer handikabı ise kılıçları ile ilgili olmuştur genelde. Sham ve Buchi ile savaşırken 2 kılıcını kaptırmış, Davy Back Fight sırasında rakipleri silah kullanabilirken Zoro kılıçlarından mahrum kalmış, Yubashiri'yi Ryuuma ile savaşmadan önce kaybetmiştir. Zoro bazen nasıl yenebileceğini bilemediği karakterlerle karşılaşmış ve bunları ustalaşmadığı tekniklerle yenmiştir Mr. 1 örneğinde olduğu gibi.

Çeviren : Zofpux

Ryuuma yaşarken. Saçlar yeşil olsa aynısı gerçekten.

Zoro..Meyvesiz haliyle Hayvani gücü olan adam..Arabasta'da mr.1'rin üstüne koca bir evi fırlatan adam..Bu adam etebur Zoan meyvesi yerse Örnek olarak lucci gibi bunun gücünü düşünemiyorum meyvesiz haliyle bir evi kaldırabiliyor demekki etobur olsa lucci ile kavga etse luffy kadar zorlanmazdı..Şöyle bi Boga felan olaydı gerçi onu davul adasında yiyen gördük yada şöyle Aslan adam felan.

Zoro..Meyvesiz haliyle Hayvani gücü olan adam..Arabasta'da mr.1'rin üstüne koca bir evi fırlatan adam..Bu adam etebur Zoan meyvesi yerse Örnek olarak lucci gibi bunun gücünü düşünemiyorum meyvesiz haliyle bir evi kaldırabiliyor demekki etobur olsa lucci ile kavga etse luffy kadar zorlanmazdı..Şöyle bi Boga felan olaydı gerçi onu davul adasında yiyen gördük yada şöyle Aslan adam felan.
şahsi görüşümü söyleyebilirim meyvesiz en güçlü karakterleden birisi.. teknikleri flan insanüstü
birde meyvesi olsaydı kim tutabilirdiki ?

Aslında enies lobby'de robini kurtarmak için sadece zoro'nun dövüsmesi yeterliydi kaku ile digerlerinin yenmelerine gerek yoktu diger cp 9 üyelerini oyalasalar yeterdi :)Cünkü 5 numaralı anahtar kaku'dan cıktı ve robinin kelepcelerini kaku'daki anahtar açtı :)Gerçi onlar bunu bilmiyordu ama

Eline sağlık smoker.

119. bölümdeki Daz Bones dövüşüne bakarsak Zoro'nun hakisi olduğunu düşünebilir miyiz acaba.

Yok kesme konusunda demiyorum aslında. Üzerine kayalar düşerken şöyle diyordu.

Bu kayaları atlattım mı? Hayır Nereye düşmeyeceklerini biliyordum.
Kılıcım o kayanın altında biliyorum.
Onu duyabiliyorum çeliğinin nefesini.

Bence düşünceniz yanlıs :) Tamamen icgüdü :)Mermilerden sıyrılabilen bir adam..Metalide içgüdü ile kesti zaten belliydi :)Cünkü Daz bir logia degil unutmayın paramecia..Sadece paramecia logiası..mermi işlemez kılıc islemez ama ileri düzey bir kılıc ustası dazı keser..

mangada karşılaşmıştı

mihawk tam luffy ye saldırıyorken araya girmişti. neden araya girdin dediginde de patronum öyle emir verdi demişti. sonrada croco gelip mihawk a posta koymuştu:)))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık