Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 488 91.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 8.5%

• Kullanılan toplam oy
    532
Zoro kasıntı değil daha ciddi oldu sadece.Olması gerekende buydu zaten.Luffy'e 2y sonrası girişte burası nw tarzı bir şey diyen adam bu.Olayların daha bi ciddiyetinde hepsi bu.Biz pollyanna serisi okuduğumuz için fark edemiyoruz da onların hep bi ölüm tehlikesi var.Kanın,vahşetin içindeler.Sanji ya da Luffy gibi sürekli gevşeklik yapmamalı zaten.

Füze ataydın daha iyiydi.
Aynısını sana da sorayım o zaman.

Yakınındaki adamda ciddi biri.Zoro'nun Mihawk taklitçisi olmasıyla ciddi olmamasını nasıl ayırt ettin ?

Zoronun böyle olma sebebi Mihawk veya yeni dünyaya girme değil. Kaç kere de söylemiştim.

Peronadan ötürü Zoro günde belki 10 kere bundan yiyordu. Bu psikolojiyi fena bozar 2 senede

Zoro ciddi biri olmadı. Yanlışsın bence. Zoro karakterini kaybetti. Ciddi biri olmakla yakınındaki adamı taklit etmek arasında önemli bir fark var. Zoro bir dolu açıdan Mihawk taklitçisi oldu. Ciddileşirken kendi karakterini korusaydı hepimiz ikna olurduk.
Hazır memleketine gelmişken Mihawk adlı sübyancı yerine Oden'i örnek alıp taklit etmeye başlarsa tekrardan serinin yaşayan en babayiğit karakterlerinden biri olabilir.

Zoronun böyle olma sebebi Mihawk veya yeni dünyaya girme değil. Kaç kere de söylemiştim.

Peronadan ötürü Zoro günde belki 10 kere bundan yiyordu. Bu psikolojiyi fena bozar 2 senede
Reis bir kere bile 2 sene boyunca cehennemi yaşadım diye Luffy'nin başının etini yemedi. :/ Halbuki en zor durumda olan karakterlerden birisiydi.

Reis bir kere bile 2 sene boyunca cehennemi yaşadım diye Luffy'nin başının etini yemedi. :/
Bir de bu Zoroyu etkileyen bi yetenek. Perona saklanır bir odaya, Zoro onu bulamaz o yön duygusu ile.

Sürekli negatif ye negatif ye. Eee Zoro çok ciddi olmuş, olur tabii, yok zil takıp köçek gibi oynasın :artiz:

Arkadaş Zoro ciddiyetsiz demiyor , senin Zoro daha ciddi biri oldu demene karşı o Mihawk taklitcisi oldu diyor. Evet daha ciddi biri gibi ama kendi ciddiyeti değil taklidini aldığı Mihawk ciddiyeti demek istemiş. Haklılık payı da baya fazla.
İşte bunu nerden anladınız diyorum.:/ Kendisi daha fazla olayların ciddiyetinin farkına varmış olamaz mı ? Luffy'e kendine gel burası nw diyen bir adam varken hemde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık