Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Portgas D. Ace

Bu kapışmayı kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    319
E keşke deseydi de biz de görseydik Jinbe'nin dövüşecek mecali kaldığını. Ace kalkıp 5 günlük yorgunluğun üstüne dövüşürken Jinbe ufacık bir panelde bile gösterilmedi o sırada. Oyajinin gelişini görüp kendini saldığını falan gösterse o da yeterdi. (ki bence gücü kalsa her türlü kalkıp devam ederdi Jinbe)
Dövüştü dediğin ayağa kalktıp geri bayıldı he :( 1 ayağa kalkma fazlası var en fazla yani :/

Dövüştü dediğin ayağa kalktıp geri bayıldı he :( 1 ayağa kalkma fazlası var en fazla yani :/
Bu da doğru değil, Ace tek yemiyor o dövüşte daha önce de göstermiştim sana, WB'nin saldırısından sonra zaman geçiyor ve tekrar WB, hala kalkabiliyor musun diye şaşırıyor hatta :artiz:

Not: Enel'e karşı öyle haklısın :good:

Üye silindi 1004

Wano'ya dönmeme nedenini bilmiyorum. Ama hakisinin cılız olduğu Oda'nın tembelliği. 4 logia ark bosu ard arda getirip hakiyi işlemezsen Mf gibi en önemli ark ve serinin geri kalanı leş olur. Çocukken Luffy'e zarar gelmesiyle ölme bile değil, h.haki patlatmış biri. Hakisinin az olduğunu hiç düşünmüyorum.
İstediği kadar h.haki patlamışsın olsun. Potansiyel olarak haki dolu olabilir evet. Fakat bu potansiyel hiçbir noktada gösterilmedi. Yani hakisi olsa bile taş çatlasa iyi seviyedir.

Shanks seviyesi kral. Kata seviyesi gözlem. Mihawk seviyesi kaplama. Ace için hayal bunlar.

2. Tümen boş diye 2 yaptılar adamı, bana göre de ilk 3 degil. Direkt Yc2 deniyor.

Iyi bari BB'nin JBye sağ kol denmiyor.
2. tümen çok uzun süredir boş yalnız. Ace kendini ispatladıktan sonra oraya alınıyor. K.hakisini de iyi bekliyorum ki Teach'e senin için sorun olmasın diye soruyor.

Adamı mezara sokmadığı için tek yememiş mi oluyor :/
Mezara sokmadığı için değil çocuk tekrar kalkıyor artı üzerinden zaman geçmiş ortam değişmiş, parçalanmış, aynı şekilde mangada da var. Yani Wb ile Ace arasındaki mesele beş dakikada bitmiyor ve senin dediğin bir kerelik kalkma olayı da doğru değil neyini uzatıyorsun ?

İstediği kadar h.haki patlamışsın olsun. Potansiyel olarak haki dolu olabilir evet. Fakat bu potansiyel hiçbir noktada gösterilmedi. Yani hakisi olsa bile taş çatlasa iyi seviyedir.

Shanks seviyesi kral. Kata seviyesi gözlem. Mihawk seviyesi kaplama. Ace için hayal bunlar.
Hayal oldu. Öldürmek için çıkardığı karakterlere bunları vermek için erkendi elbet. Ama sorun; bölüm bölüm düşünmesi. Akainu, Ace'e sen ateşsin ben magma diyor; yahu Akainu da mı haki bilmiyor? Elinin altında yüz bölüm tutup zamanı gelince düzenlese tamamdır. Tembel adam işte.

Kaido da taptaze haldeki Luffy'yi bile bir vuruşta yamultmuştu. Yonkoların tersi pis oluyor küçümsememek lazım. Hem kalktıktan hemen sonra anında düşmüyor zaten büyük ihtimalle. Beyazsakal'ın kanlı bir dayak attığını gösteren bir geçiş paneli var, sonra hala yere yatmamış olan Ace'i tayfasına davet ediyor. Ace reddettikten sonra da indiriyor zaten. Jinbe hala fosur fosur uyuyor bu sırada. Bence Ace'e bu galibiyetin hakkını teslim etmek lazım. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık