Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Nico Robin vs. Süpernovalar

Sizce ne olur ?

• Diğer (Yorum olarak belirtiniz.)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    18
Gıcık ediyorsun adamı :)
Carrot'u yüceltiyorsun diyordun bana ya utanmasan yonkou yapacaksın diye, Robin'in novaları harcadığı evrende Carrot için yonkou olmak basit bir hedef olur.:D
@serimu Adaş Bonney'i küçük görme sn sürmeden vücudunu değiştiriyor, eğer rakibine de uygulayabiliyor ise Robin onun için çerez olur.

Carrot'u yüceltiyorsun diyordun bana ya utanmasan yonkou yapacaksın diye, Robin'in novaları harcadığı evrende Carrot için yonkou olmak basit bir hedef olur.:D
@serimu Adaş Bonney'i küçük görme sn sürmeden vücudunu değiştiriyor, eğer rakibine de uygulayabiliyor ise Robin onun için çerez olur.
Robin'in meyve avantajı var. Ne kadar uzakta olursa olsun tutar. Ne kadar hızlı olursa olsun tutar.
Cavendish'de olduğu gibi :)

Konuya hiç özenilmemiş, şıklar yetersiz. Sevmedim oy vermiyorum. Neyse.

Robin'in Pell'i bükmesi ve az etki bırakması normal, adam kuş kemikli. Spandam'ın ölmemesi normal, bu One Piece. Ayrıca en az birini evet zaptedebilir.

Robin'in meyve avantajı var. Ne kadar uzakta olursa olsun tutar. Ne kadar hızlı olursa olsun tutar.
Cavendish'de olduğu gibi :)
İşte tuttuğu ile kalır öyle, Zoro, Killer gibi kesici aleti olanları tutmazsa iyi olur, yoksa kol bacak gitti diye ağlar. Luffy'yi, Dof'un telleri tutamadı, Robin mi kitleyecek? Kid desen metal ile bir şeyler yapar. Apo müzik ile uvuz koparır. Bege zaten kale, onu etkilemez. X Drake dönüşüm yapsa yeter. Urouge fiziksel gücüyle kırar, Hawkins ve Bonney kaldı geriye.
Denizcilere karşı kullandı ya zaten. Ayrıca Carrot kim ki Robinden daha öne koyuyorsun? :(
O işin espirisi, ama Carrot seri sonu amiral olur.:)
Doğru bak hatırlamadım ben orayı Bonney de yattı, kaldı geriye Hawkins.:(

Konuya hiç özenilmemiş, şıklar yetersiz. Sevmedim oy vermiyorum. Neyse.

Robin'in Pell'i bükmesi ve az etki bırakması normal, adam kuş kemikli. Spandam'ın ölmemesi normal, bu One Piece. Ayrıca en az birini evet zaptedebilir.
Niye böyle yaptın ki şimdi demeyin la böyle konuyu kapatacaklar sonra herkesin fikrini öğrenmek için açtım gece gece tartışmaya girdik meraktan :(
Herkes fikrini yazsın ve ya oyunu versin bir küfür etmediğin kaldı :(

İşte tuttuğu ile kalır öyle, Zoro, Killer gibi kesici aleti olanları tutmazsa iyi olur, yoksa kol bacak gitti diye ağlar. Luffy'yi, Dof'un telleri tutamadı, Robin mi kitleyecek? Kid desen metal ile bir şeyler yapar. Apo müzik ile uvuz koparır. Bege zaten kale, onu etkilemez. X Drake dönüşüm yapsa yeter. Urouge fiziksel gücüyle kırar, Hawkins ve Bonney kaldı geriye.
Hala kesici alet diyor ya. La Hakuba'yı tutmuş la. Kesici aleti zevkle sallayan bi arkadaş bu. Neyse be senle bu konuda anlaşamayız.

Nova 100 milyon üzeri adamlara deniyor genel olarak. Cavendish yeterli zaten. Açıklanan bi şey üzerine tartışmaya lüzum yok. Killer, Zoro, Apoo hatta Lawu tutamaması için bi sebep yok. Zarar verir yener başka tabi ama çoğu novayı yeterli bi süre için zaptedebilir Robin. 330 milyonluk adamı tutmuş la daha ne yapsın?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık