Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Rob Lucci

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 122 43.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 156 56.1%

• Kullanılan toplam oy
    278
Bu karaktersizden adam olmaz. Yaptığı şey canilik. Bir adam bunu hiçbir şeyi sorgulamadan bile isteye görevini benimseyerek yapıyor ve yaparken de zevk alıyorsa karaktersiz bir ruh hastasıdır. Wg'ye bunun gibi adamlar lazım sistemin işleyebilmesi için. Akainu'nun yancısı olur bundan. Akainu'da çok sever bunu denk gelseler.

Bu karaktersizden adam olmaz. Yaptığı şey canilik. Bir adam bunu hiçbir şeyi sorgulamadan bile isteye görevini benimseyerek yapıyor ve yaparken de zevk alıyorsa karaktersiz bir ruh hastasıdır. Wg'ye bunun gibi adamlar lazım sistemin işleyebilmesi için. Akainu'nun yancısı olur bundan. Akainu'da çok sever bunu denk gelseler.
Film diye kabul etmeyebilirsin belki ama Akainu ile denk geldiler ve Akainu pek sevmiyor kendisini :D

Lan ahahahahaha bu ne Lucci amelesine bak Akainu'ya gider yapıyor. Kutsal sümüklülere çanta olacak haberi yok. Oda'nın alakası yok sanırım bu filmle. Canon değildir ya
Movie Gold'dan bu. Canon diye biliyorum. Zaten Lucci'nin cp0'ın başı olduğunu buradan öğrenmiştik.

@twei bir zamanlar bir şeyler demişti de hatırlamıyorum artık. Bunu kabul ediyor muyuz :ehe:

Lucci bu kafa ile kutsal sümüklere çanta olmaktan onur duyar herhalde zaten :oleyo:

Movie Gold'dan bu. Canon diye biliyorum. Zaten Lucci'nin cp0'ın başı olduğunu buradan öğrenmiştik.

@twei bir zamanlar bir şeyler demişti de hatırlamıyorum artık. Bunu kabul ediyor muyuz :ehe:

Lucci bu kafa ile kutsal sümüklere çanta olmaktan onur duyar herhalde zaten :oleyo:
Ne hakkında demiştim, belki ben hatırlarım.

Sanji'nin normal geyik bir sahnesi (Movie Z) hakkında tartışmıştık. Bunu Canon saymıyordun herhalde.
Hmm. Hatırladığım Sanji'nin küçük Nami'nin büyümesini izlerken zevk alacağını söylediği diyaloglardı sanırım. Ben film canon değildir demiştim sanırım, spesifik olarak sadece bu örnekle ilişikili değildir.

Hmm. Hatırladığım Sanji'nin küçük Nami'nin büyümesini izlerken zevk alacağını söylediği diyaloglardı sanırım. Ben film canon değildir demiştim sanırım, spesifik olarak sadece bu örnekle ilişikili değildir.
O filmi Canon saymıyorsak bunu da saymıyoruz. Peki o zaman Lucci'nin cp0'ın başı olduğunu da mı canon saymayacağız?

O filmi Canon saymıyorsak bunu da saymıyoruz. Peki o zaman Lucci'nin cp0'ın başı olduğunu da mı canon saymayacağız?
Filmde işlenmeden önce Oda Z nin hikayesini yazmıştı yanlış bilmiyorsam. Canon olan o. Ki aynı şekilde filme Lucci'yi katmak istemişlerdir, Oda'ya danışmışlardır, bu herif çulsuzun biri mi oldu ne oldu buna diye. Hani filmin senaryosunu Oda oluşturmuyor ya, katkıda bulunuyor denmesinin sebebi de bu. Yayınlanmasını istediği bilgileri veriyor. İstediğini canon alabilirsin yine sana kalmış tabi, Sanji'ye de pedo falan diyebilirsin yani. Hatta hemen uyduralım mesela, Oda'ya sorulan yayınlanmamış sbs sorularının birinde Bonney, Nami ve Robin'in yaşlarını küçültse Sanji'nin tepkisi ne olur diye sormuşlar o da cevabı yayınlamamış ama film ekibine vermiş cevabı onlarda benzer güce sahip bi karakterle bunu işlemişler falan, hikayesi çok derin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık