Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Hody Jones

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    50
Croco'yu yendiği halinin üst formunu yani g2'yi dayak ata ata yere serdi yapıştırdı adam.Luffy 1 kez yenildi croco olayı gibi.İstese tayfaya yönelmek yerine luffye öldürücü son bir hamle daha yapardı.Sonra luffy kalktı yendi.Bunu yapabilen adam lord eder merak etme.Jinbei'ye pek tabii yenilebilir adam çok güçlü ben sadece shichibukai seviyesi olduğunu söylüyorum.Hordy ise değil en fazla yakınından geçebilir.Dayanıklılığı iyi ama bir yere kadar onu kurtarır.
Luffy orda yere düşmedi, ordaki halini yenildi saymıyorum. Jimbei daha önce Shicbukai olan Moria'yı zaten iki kuruşluk etmiş adam yani Jimbei'den dayak yedi diye Lucci seviyesinin altına gelmiyor. Croc olayında Luffy'nin azmini gördük mesela bir kere düşse sonra kalkıp dövüşüp bir daha düşürse Luffy'i sana hak verebilirdim.

Hody iki yıl sonraki Luffy'nin pek çok saldırısına katlanabildi mesela iki yıl önceki Lucci bir hawk yese muhtemelen iptal olur zaten aldığı g3'te bile neredeyse tek yiyip gidecekti. Bana kalsa Hody'e karşı en ufak bir şansı bile yok.

Önceki yorumumdan sonra bi daha düşündüm de luccinin gerçekten de hiç şansı yok.

hody hap yemeden önce bile arlongdan güçlü dendi. Luffy arlong'a eşitken lucci'yle karşılaşana kadar gücünü en fazla kaç katına çıkarmıştır sizce?

hody hap yedikçe 2'ye katlıyor gücünü. İkinci hap 4 katına çıkarıyor mangada açıklandı bu. Yani:

2-4-8-16-32-64-128-256-512-1024 şeklinde gidiyor. Bu gücü ömründe dövüşmemiş bi çocuğa versen lucciyi yerden yere vurur.

Dourikiyi hesaplasak herşey açık ortada zaten. Adam normalde spamdam seviyesinde bile olsa hapları alınca lucciyi yenecek seviyeye geliyor.

Luccinin en ufak sansi bile yok. Hody 2y sonraki luffynin saglam saldirilarina dayandi.2y onceki lucci jet gatlingte yamulan adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık