Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rob Lucci, İçten Patlatmalı Haki mi Kullanıyordu?

İçten Patlamalı Haki Kullanıyor mu?

• Evet

Kullanılan: 18 21.4%
  • Hayır

Kullanılan: 54 64.3%
  • Belki

Kullanılan: 12 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    84
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iyi de bu haki bildiğini ve çaresiz kalmayacağını kanıtlamaz ki logiaya karşı :S hakisi olan adam luffyi her seferinde delerdi mesela insan formundayken yaptığı şigan ile delmesi gerekirdi ama delemedi :S keza haki ile meyveyi deaktif etmeden delici saldırılar yapmalıydı. delebildiği formu zoan formu, onda da zaten tırnakları sivri. frankye keza delik açamadı... haki bilen biri delik deşik ederdi frankyi şigan ile...
Çok uzun zaman geçti ama yazayım dedim yinede.

Haki ile lastiği delmekte neymiş? Yazar istediği gibi çiziyor o sahneleri.

Dalmatian 5 sivri parmağını soktu bitik ölü Luffy e, haki kullanan kıdemli koramirallerden birisi kendisi, Luffy e bir şey olmadı, kaldık öncesinde Momongadan kılıç yemişti bitik haldeyken. Delinme falan olmamıştı, yazar şekil görünsün diye kafasına göre çiziyor işte bunda anlaşılmayacak birşey yok.

Franky nin içinden geçti adam, gözleri beyazlaştı, adam aralarındaki güç farkını anladı, kaldıki Lucci orada en basit sıradan shiganlarını dayadı. Tam güç saldırıyor gibi hali yok. Dediğim gibi Delinme delme falan Odanın kafasına göre şekil görünsün niyetine çizdiği sahneler

Ben rokushikinin içindeki tekkai ile rokougan İn haki olduğunu söylüyorum zaten.

Ha bir mesaj daha vereyim anlayabilinirse tabiki

Luffy tekniği Ağaca yapar.
Kereste, ağaç, marangoz denkleminin sonucundan ne çıkar?

Edit: Adam birde ajan, o kadar eğitimden sonra karşısına logia çıktığında öyle mal gibi kalacak değil. Özel ajandan bahsediyoruz burca, dünya hükümeti öğretmiş işte mantıklı olanı bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık