Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rob Lucci, İçten Patlatmalı Haki mi Kullanıyordu?

İçten Patlamalı Haki Kullanıyor mu?

• Evet

Kullanılan: 18 21.4%
  • Hayır

Kullanılan: 54 64.3%
  • Belki

Kullanılan: 12 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    84
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar bugunki tartışma konum Lucci nin içten patlamalı haki bildiği konusunda.Luffy ile dövüşürken Luffye dokunmadan hasar vurması bu teorimi güçlendiriyor.Aşağıya luffy vs rob lucciyi koyacagım mangadan resim ve video olarak.

Animeye göre farklı gösterilmiş bu teknik, şok dalgası gibi. Mangada Luffy'nin yaptığı gibi gösterilmiş. Dumanımsı bir enerji çıkıyor. Çizilişi bile aynı birebir yani.

Anime yanıltıcı.

Hakinin farklı bir türünü zaten kullanıyorlardı.Hakiye benzer diyelim.Haki den alt sınıf tabiki.Lucci büyük ihtimal şu anda Lufy nin öğrendiğini kullanıyordur.Lucci de en az 2 haki türü bekliyorum.Kral Haki varmıdır olma ihtimali yüksek.

Luffy amazon lily'de bu hakinin bir alt versiyonunu ( Hyogoro'nun yaptığı hakiyi ) Jet Bazuka ile aşıyordu. O kadar tutarsız bir manga çiziyorki adam. Luffy'nin o hakiyi 2 yıllık eğitimde öğrenmemesi mi dersin, Wano'ya kadar bilmemesi dersin. Saçmalıklar saçmalıklar..

Lucci'nin 8 yaşından 28 yaşına kadar olan eğitiminde haki bilmediğine inanmıyorum. Sen gel küçüklüğünden beri eğitim yap bu gücü uyandırdığın belirtilmesin, Tashigi gibi bir karakter bile 2 yıllık eğitimle hakiyi çözüyor. Lucci meselesi Oda'nın tutarsızlığıdır, yaptığı tekniğide hakilerin üst versiyonu yapmış işte. Ne desem bilemedim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık