Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Rick and Morty vs South Park

Favoriniz hangisi? (Nedeni yorumlarda belirtiniz.)

• Kullanılan toplam oy
    53
İyi geceler arkadaşlar. Yeni yeni çizgi dizi alışkanlığı edindim ve ilk olarak bu iki diziyi izledim. Forumun bu ikisinden hangisini tercih edeceğini merak ettim açıkçası.

Sizden bu konuda 2 ricam olacak.

1-Lütfen sadece iki seriyi de izlemişler bir yorumda bulunsun. En sağlıklı yorumlar bu şekilde ortaya çıkar çünkü.
2- Lütfen sadece Rick and Morty ya da South Park diyip bırakmayın. Sebeplerinizi de açıklarsanız iyi olur.

Kısa tanıtımları:

Rick and Morty

En kısa tanımıyla dizi, çatlak bir bilim adamının peşinden sürüklediği torunu Morty ile maceradan maceraya atılmalarını konu ediyor.

South Park

Büyümekte olan dört çocuğun, Cartman, Stan, Kyle ve Kenny’nin gözünden dünyadaki politik, sosyal ve güncel olayların ironik bir şekilde ele alındığı dizi

South park izledim sadece.Diğeri hakkında bilgim yok ama South park ayrı bir dünya abi be.Hani kendi tarzını yaratmak deyimi var ya.Cuk oturuyor Sp'ye.Tabi diğerine de oturabilir ama izlemedim bilmiyorum.Ha Sp vs Regural Show desen bak baya düşünürdüm.

Nilihit takılıyorsanız ve pseudo-felsefeci iseniz Rick and Morty.
Köşeli görünüp sarkastik bir radikal merkezci iseniz South Park.
R&M'nin son sezonunu çöpe at, South Parkın son 10 sezonunu. Lakin elde efsane bir ilk 10 sezonu var South Park'ın, R&M ise 3. sezondan koku saldı, bakalım toplayacak mı 4. sezonunda?

R&M piyasacı insanların oldu biraz bakın bende drug kafası yaşıyorum anlıyoruma getiriyorlar o yüzden izlemeye çalışıp hiç haz etmedim. South park kaç kere baştan bitti hatırlamıyorum oyunlar vs SP fark atar referans şov yapmaya çalışan R&M'ye.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık