Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Reverie Arkı'ndan Tüm Beklentileriniz

Hangilerini bekliyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    72
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sterry'in belirttiği "Rüzgar bizi çok sallıyor." sözü, Dragon'u işaret ediyor.
Çünkü Ard arda diğer Devrim ordusu belirtilerine değiniyor.
Duvardaki dev yüzü, Kargalar, Muhafız asker..
Dragonun Gücünü hep hava olayları diye tahmin ederdik. Buda onu destekleyici bir durumlardan birisi oldu.

Beklentilerimi geçtim, devrimcilerin başrol çekeceği olaylar zincirinde oraya buraya politik laf bile sallasalar kabulümdür. Bundan dolayı oyumu "Devrimcilerin Dönüşü" olarak kullandım.

Ancak bir başka açıdan bakarsak "Reverie Olayları" devrimcilerin seriye tam anlamıyla girişi olacaktır. Bugüne kadar hep perde arkasından tanıdığımız devrimciler masaya vurmaya geliyor (elini).

Hükumet sırlarının açıklanacağını pek sanmıyorum zira erken. Gorosei'nin gerçek gücü askeri anlamda açıklanabilir. Vegapunk yine bir şeyler yapmış hadi bakalım.

Vivi'yi 2 kare görsem yeter.

Vivi ve devrimciler derken son bölümde kutsalları da gördük. 3 seçenek cepte. Hasır şapka ulusal hazine ise 4 yapıyor. Bakalım :bilmem:

Geriye antik silahlar, WG'nin sırları ve Gorosei kalıyor.

kayıp çağ da kalıyor birde vegapunk adamın yaşı çok fazla diye biliyorum belkide kayıp çağı bilen tek adam .. kütüphane yakıldı böyle bir şey olmasaydı .. çok daha şey öğrenecektir ama koruyamadık orayı ..neyse dragon gücü aslında herkesin tahmin ettiği gibi hava olayları her türlüsünü yapan güçlü biri lakin yeterli değil tam gücünü göremeyeceğiz orası kesin oda son savaşa saklıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık