Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Reverie Arkı'ndan Tüm Beklentileriniz

Hangilerini bekliyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    72
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ah, geldik işte Reverie Arc konusuna. Bize 2017'de geleceği söylenen ama 27 Şubat 2018 tarihi ile hakkında hala hiçbir icraat olmayan Reverie Arc . Ben bu arc'ın çok önemli olacağını düşünüyorum hala . İşte bu arc hakkında çoğu insanın sahip olduğu birkaç beklenti :

Goroseiler
OP'deki en büyük gizemlerden biri sayılır kendileri. Onlar Dünya Hükümetini yöneten 5 tane dede. Kendilerini ne zaman görsem birine ''Amca!'' diye bağırıp kaçmak ister canım. Ayrıca yaşlarına bakılırsa ölümsüz oldukları düşünülebilir

Mariejois'in Ulusal Hazinesi
Daha önce Doflamingo tarafından bahsedilen bu hazinenin ne olduğu bilinmemekte. Bekleyip göreceğiz.

Nefertari Vivi'nin Dönüşü
776. bölümde gemisi ile birlikte Mariejois'e giderken görmüştük en son prensesimizi . Umarım Arc içerisinde etkin bir rolü olur

Devrimciler ve Geri Dönüşleri
778. bölümde devrimcilerin karargahı Baltigo'nun yok edildiğini öğrendik. Ama zeki adamdır yani bizim Dragon. Vardır mutlaka manyak bir planı Reverie için . Belki bir anda ortaya çıkıp tüm Mariejois'i yok ederek Dünya çapında bir krize neden olur ? Kim bilir

Dünya Hükümeti ve Sırları
Bu heriflerin de birkaç sırrı olduğunu biliyoruz hani . Bunu yarın bi gün öğreniriz belki.

Antik Silahlar
Ben Dünya Hükümeti'nin bu üçlü hakkında birşeyler bildiğinden eminim. Ya Pluton ya da Uranus bu arc içinde gösterilebilir.

Celestial Dragonlar
Hani eğer Mariejois'ten bahsediyorsak onlardan da bahsetmeliyiz. Herkes gibi onlardan tiksinen biri olsam da onları görmek isterim.

Umarım unuttuğum birşey yoktur, varsa yazın lütfen ;)

Dövüş olmaması. Dövüş olmadan şöyle entrikalarla, sırlarla, geridönüşlerle falan doldursun Oda sensei arcı.

Devrimcileri görelim artık. Bu toplantıdan beklentim inanılmaz büyük, berbat geçen 5-6 yıldan sonra (BM Arc'ın başlarından Big Mom'ın geçmişine kadar olan kısım hariç.)serinin tekrar ivme kazanacağına inanıyorum.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık