Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] PUBG (2016)

PLAYERUNKNOWN'S
BATTLEGROUNDS

(PUBG)

PUBG, çok oyunculu bir hayatta kalma oyunudur.
100 oyuncunun uçaktan atlayarak indiği ıssız bir adada tek bir amaç var: Silahlanıp hayatta kalmak.

Son zamanların en popüler FPS-HAYATTA KALMA türevi olan oyun, Steam'ın en çok eşzamanlı oynanılan oyunu konumunda.

Oyun ilk olarak 2017 yılında PC platformuna çıkmış, popülerliği arttıkça Konsol ve Mobil platformlarında da boy göstermiştir.

Aa, öyle mi? O zaman bayağı iyi. Ben oynamadım da, bilmiyorum haliyle. Kârlı bir iş gibi gözüküyor.
Yani oyun başına sana kredi veriyor sonra onla kutu alıyon kutudan bazen nadir şeyler çıkıyor bam güm satıyorsun. Yada direkt kutuyu da satabiliyon. Şanslıysan 400 ila 1200 liralık şeyler bile düşebiliyor.

Yani oyun başına sana kredi veriyor sonra onla kutu alıyon kutudan bazen nadir şeyler çıkıyor bam güm satıyorsun. Yada direkt kutuyu da satabiliyon. Şanslıysan 400 ila 1200 liralık şeyler bile düşebiliyor.
Tabi bu düşen itemlerin sadece Steam üzerinde değeri var, nakit paraya dönüştürülemiyor. Doğru muyum?

Oyunun eğlencesi bir yana resmen ek gelir kaynağı oldu. Gelen kasaları satıp satıp yeni oyun alıyorum. :D Ayrıca Dota gibi oyunlarda Ruslar çile iken bu oyunda Çinliler çile. O kadar çok hileci var ki. Banlandıkça çoğalıyorlar sanki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık