Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Portgas D. Ace Hakkında

One Piece de ne kadar saçma sapan karakter varsa hepsinin bir Fanı var.Ama iş Portgas D. Ace'e gelince sakazukiye ve BB ye yenildi diye yerden yere vuruluyor.Ezik muamelesi görüyor.Hiken No Ace in sevmediğiniz yönlerini yada sizin tabirinizle ezik olan yönlerini paylaşmanızı istiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kör topal

Çok dik başlı biri olması. Yahu adam Tatlıses çakması gibi magmaya kafa atıyor. Ne demiş haydut teyze ''kaçmak ta bir savaşma yöntemidir''.

Unknown

Akıl yok millete ergen gibi atarlanıyor.Taktiksel zeka 0.Bunun akıllı versiyonu Trafalgar Law :fool:
+1

Üzerine ekleyecek olursak uzun uzun tartışırım bu konuyu. Ace'i gömen kişi BB ye yenildiği için değil BB'nin onu yenmesine izin verdiği için gömer. WB'nin kendisini feda ettikten son "Bu çağ bbmın çğı br kere .s .s" deyip İtin kopuğun gazına geldiği için gömer bence karıştırma. En azından ben öyle gömüyorum.

@Visums @kadir t. arkadaşlar eleştirileriniz haklı ama sakuzaki bu adamı yaktıktan sonra direk Luff ye yöneliyor.Ace orda banane kendini kollasın diyebilirdi onun yerine kendi canıyla siper oluyor.Bazı ayrıntıları çok basite alıyosunuz

Unknown

Abi Luffy zaten bitmiş. Neler neler atlatmış orada savaşmaya gücü kalmamış. Eğer Ace, kardeşinin daha fazla devam edemeyeceğini göremiyorsa daha da aptal. Luffy'i ekstra kurtarmıyor orda eğer gaza gelmeyip devam etse ne kendi ölücek ne Luffy'nin başı belada olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık