Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 247 69.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.6%

• Kullanılan toplam oy
    356
yok hocam beni yanlış anladın sen. benimki sadece öneriydi. suçlama falan yok. sen o kadar emek harcadıktan sonra öyle davranacak degilim.
animeyi tekrarda izlerken alabastada o hakiyi kullandığını farkkettim de ace in ondan dedim.
tekrardan eline saglık.
Nerede kullandı?

101. bölüm 12. dk

hatta copper den bile önce farketti gelenleri. 2 adam ve bir kuş geliyor dedi. copper de sonra onayladı.

Nerede kullandı?
O bölüm filler.

101 - Heat Haze Duel! Ace VS Scorpion Man (Filler)

şimdi biz. filler de olann olayları olmamış gibi mi göreceğiz.(bu konuları bilmem de ben)

bi nevi yani.O filler olayına mangaka karışmıyor o yüzden görmezden geliyoruz hepsini
demek ki şimdiye kadar yanlış devam etmişim :mad:

ben animede çıkıyor diye hepsini bir biliyordum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oda da yaptı yapacağını sen git serinin ilk real-time ölümünü Ace gibi baba bir karaktere ver.Adamın sadece "Hiiken" diye bağırması yeterdi be :of:

güzel de. benim bi yere kafam takıldı Jimbei ile dövüşünü gösterdiler sanıyorum? bi bölümünü yani.
Ben çevirdiğimde daha göstermemişlerdi.

güzel bir yazı olmuş tebrik ederim. smoker yalnız burayı degiştir istersen

""Sırtında Beyazbıyık Korsanları 'nın büyük bir sembolü ve kolunda ASCE yazan bir dövme vardır. S'nin üzerine çarpı işareti atılmıştır (dövmeyi yapan kişinin hatası olması kuvvetle muhtemeldir).
"""
Güncelleştirdiğimde değiştiririm.

Son düzenleme:
harcanabilicek o kadar karakter varken ace in ölmesi çok kötü oldu hem yeteneği hem tarzı süper bir karakterdi mekanı cennet olsun :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık