Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 69.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.5%

• Kullanılan toplam oy
    357
Yine smoker yine güzel bir çeviri ellerine sağlık,ilk gördüğümde gıcık olmuştum ama sonra çok sevdim ace i ölümü kötü oldu ama yapacak bişey yok :(

Karizma bi karakterdi ama malca çok şey yaptı ölmese iyidi ama olan oldu bazen hala mantık veremiyom odaya bunu niye yaptı diye ama bütün op dünyasını ters köşeye yatırdı buda op nin diğerlerinden farkı luffy bunun intikamını almazsa böle cayır cayır üzülürüm

@wanpisu
Güzel bir tespit klavyene sağlık

Bide BB normal bir logia değil somut bir vucudu var fakat karasal'ında dediği gibi ikinci logia'yı kaldıramazdı ve depremi seçmesi daha akıllıca oldu.Herşeyi çekme gücü ve en büyük yıkım gücü sanırım daha iyi bir kombinasyon olamazdı.

Deniz'de girdap yaratırda bu deniz olşumunda olan girdap olacağını sanmıyorum yani ace'e saldırısını gösterdiğindeki gibi denizin üstünde bir girdap açıp gemileri bunun içine çeker böyle olur olursa sanırım

ace te haki olduğu hiç yazılmamış burada. gözlemin rengi hakisini kullanırken görmüştük ace i. en azından bulardan da bahsetmemiz lazım bence

Beni suçlamadan önce çevirinin tarihine bakman gerekirdi.
yok hocam beni yanlış anladın sen. benimki sadece öneriydi. suçlama falan yok. sen o kadar emek harcadıktan sonra öyle davranacak degilim.
animeyi tekrarda izlerken alabastada o hakiyi kullandığını farkkettim de ace in ondan dedim.
tekrardan eline saglık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık