Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 247 69.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.6%

• Kullanılan toplam oy
    356
Kelepçeyi çıkarmayla ne alakası var?
Yamatoyu bileğinde kelepçelerle görüp bıraktığı için bir tık kırgınım ama bakalm ne çıkacak fbden??
Ace novel kitabında armament hakisi var. Ama kelepçeyi çıkaracak kadar yoktur işte, zaten o kadar olsaydı şu an yaşıyor olurdu
Ryou bilmeden herhalükarda deniz taşı kelepçeyi çıkaramaz ki zaten, eğer ryou biliyor olsaydı da o dönemki karasakal'a yenileceğini zannetmiyorum. Ha belki savaş sandığından uzun oldu bütün tayfa girdiler falan diyebilirsin, o zaman bilemem

Müze yakan işidciler gibi heykel dövüp gitmiş adadan. Değişik bir kafa yapısı var.
Orada sembolik bir anlatım yapmış Ace.Bekle Kaido bu heykel gibi seninde kalemini kıracağım babında. :D Sonuçta tüm tayfasıyla beraber Kaido ile Ace gibi yürek yemiş biri bile yüzleşemez.Wb gibi birebir atması lazım ama Kaido’nun pisliklerini hilelerini duymuştur.

Orada sembolik bir anlatım yapmış Ace.Bekle Kaido bu heykel gibi seninde kalemini kıracağım babında. :D Sonuçta tüm tayfasıyla beraber Kaido ile Ace gibi yürek yemiş biri bile yüzleşemez.Wb gibi birebir atması lazım ama Kaido’nun pisliklerini hilelerini duymuştur.
Yemişim onun tarikatçı gibi sembolik anlatım yapmasını. Normal yollardan basitçe Wb'ye iletseydi durumu mevzu bitecekti. Resmen exp paylaşmamak için söylememiş lan Wb'ye bu durumu :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık