Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Peki Aizen Sousuke Savaşı Kazansaydı ?

'Bleach' forumunda Quartion tarafından 18 Eyl 2018 tarihinde açılan konu

?

Sizce ?

 1. Aizen Kazanırdı. 0.Takım ve Quincy'leri Yok Ederdi.

  41.0%
 2. Aizen Kaybederdi. 0 Takım Aizeni Yok Ederdi.

  25.6%
 3. Aizen 0.Takıma Karşı Kazanırdı Ancak Quincy'lere Karşı Kaybederdi.

  15.4%
 4. 0 Takım Aizeni Yok Eder Ancak Sonradan Juha Bach 0.Takımı Yok Ederdi.

  23.1%
 5. Kararsızım.

  5.1%
Birden fazla oya izin veriliyor.
 1. Quartion Sekai Saikyō no Otoko

  Quartion (Sekai Saikyō no Otoko)
  Mesaj Sayısı 623
  Üyelik Tarihi30 Kas 2017
  Aizen eğer Urahara'ya karşı başarılı olup İchigo'yu Urahara'yı ve 13.Takıma dair bütün kaptanları yok edip Kralın Anahtarını oluştursaydı ve Ruh Kralının Sarayına gitseydi 0.Takımı yenip Ruh Kralının canını alabilir miydi yoksa 0.Takım Aizen'i bir şekilde yenip Shinigami dünyasını yeniden şekillendirir miydi ? Veya Aizen kazanırsa Juha Bach döndüğünde koltuğu Aizen'den alabilir miydi ? Bleach'e dönüp bakıp biraz nostalji yaptıktan sonra kafamda tekrardan bu sorular dönüyor sizin fikriniz ne bunu merak ettim.

  [​IMG]
   
 2. Tyr

  Tyr (ᛏ)
  Mesaj Sayısı 8,235
  Üyelik Tarihi27 Tem 2010
  Juhabach varken Aizen her türlü kaybederdi bence
   
 3. Millennium Wizard King of Dressrosa

  Millennium Wizard (King of Dressrosa)
  Mesaj Sayısı 20,500
  Üyelik Tarihi21 Tem 2009
  Yhwach bile en başta o kadar güçlüyken İchibei fişini çekiyordu.Almighty yeteneği olmasa öyle bir geri dönüş yapamayacaktı.Urahara bile mühürlediğine göre 0.takım İchibei önderliğinde önce Aizen'i bir tokatlardı Aizen kendine çok güvenip savunma bile yapmıyordu çünkü.Ondan sonra da baktılar evrimleşiyor Urahara gibi bir şekilde mühürlerlerdi herhalde.

  Aizen'in İchibei'nin de aralarında bulunduğu muhafızların hepsiyle 1 vs 5 atıp kazanması için Almighty gibi ekstrem bir özellik yada inanılmaz bir güç artışı göstermesi gerekiyor bence.Evrimleşirse hepsini yenebilir ama bakalım ona izin verecekler mi evrimleşmeden durdururlardı bence.Sonuçta 5 muhafız 13 takımından toplamından güçlü dendi biz tam olarak göremesek de.
   
 4. Mesaj Sayısı 531
  Üyelik Tarihi13 Haz 2012
  Hadi diğerleri neyse de, Aizen İchibei ile baş edemezdi gibi geliyor bana.
   
 5. RocheFelix Shiro Yasha

  RocheFelix (Shiro Yasha)
  Mesaj Sayısı 4,471
  Üyelik Tarihi2 Mar 2015
  Şurası Yamajiden önce mi sonra mı? Hatırlayamadım nedense.
   
 6. Millennium Wizard King of Dressrosa

  Millennium Wizard (King of Dressrosa)
  Mesaj Sayısı 20,500
  Üyelik Tarihi21 Tem 2009
  O gittikten sonra verildi bu bilgi onu katıp katmadıklarından emin değilim ama 13 takım dendiğine göre Yamamoto da eskiden dahildi buna muhtemelen.Diğer dördü boş adamlar değil muhtemelen en az Shunsui ayarında adamlardı hatta bence ondan baya güçlülerdi.İchibei'ye yakın ayarda olmaları bile yeterli olur.Saraya gidip power up almamış kaptanların toplamından güçlü olmaları normal duruyor Yamamoto tek başına yetemez.5 > 13 gibi bir durum vardı kısacası tek bir isim değil.

  Fakat arc ilerledikçe Rukia,Renji,Byakuya epey güçlendi Zaraki uçtu falan bunlar olmadan önce durum böyleydi verilen bilgi buydu.Power uplar sonrasını bilemeyeceğim.
   
 7. isko Üye

  isko (Üye)
  Mesaj Sayısı 1,468
  Üyelik Tarihi13 Mar 2010
  Konuyla alakalı değil ama Yamaji İchibeiden güçlüydü demi ?
   
 8. Mesaj Sayısı 12,854
  Üyelik Tarihi4 Tem 2016
  Yamaji bin yıldır baş kaptan.Bunun sebebini de bin yıldır benden güçlüsü gelmedi diye açıklıyor.5 muhafız mevzusunu o kadar iyi hatılamıyorum.Belki bin yıl içinde yükseldiler o konuma belki de çok çok önceden varlardı.
   
 9. Starrk Üye

  Starrk (Üye)
  Mesaj Sayısı 1,201
  Üyelik Tarihi12 Eki 2017
  Aizen sıfırıncı takımı orta zorlukta alırdı. Juha’yı da yenerdi.
  Aizen istediğine kavuşsaydı juha zaten o kadar güçlenemeden yenilirdi. Juha o gücünü savaşta ölen shinigami ve quincy’lere borçlu.

  Aizen’i öğrenseydi juha muhtemelen 10.000 yıl daha beklerdi. Ruhunun bi parçasını verdiği kişiler ölünce juha güçleniyor. Bu yüzden 1000 yıl önce yamaji’ye denk olan adam bu beklemeden sonra ichibei’ye tek attı nerdeyse.
  ___________

  Son arc’ta aizenin reiatsusu artmış olsa da üstündeki kıyafetten dolayı gücünü tam kullanamıyordu. Final getsuga tenshou’yu yediğinde 5 saniyede iyileşen aizen gitmiş yerine tabancayla ölüp 5 dk baygın kalan aizen gelmiş. Ona rağmen aizen juhayla dövüşebiliyordu.

  Juha gözünü açtığında ichibei’yi öldürdü direk. Aizen ruh kralını+ichigo’nun güçlerini emmiş juhayla dövüştü. Ve bunu tam gücünde değilken yaptı. İchibei ile aizen arasındaki fark belli.

  Edit:yamaji ichibei’den güçlü değil. Yamaji’nin açıklaması “bin yıldır benden güçlüsü doğmadı” idi. İchibei zaten çok daha öncesinde doğdu.

  Yamaji bankaisini kaybedince juha’ya karşı direnemedi bile. Dövüşmeye çalışmadı. İchibei bu juha’yı shikai’siyle bile rahat dövüyordu. Yamaji daha güçlü olsaydı ichibei yamaji’yi yenmiş bi adamdan az da olsa korkardı. Bilgeliğinden dolayı potansiyel güçlerden sayıldı bu adam. Boş egoist olamaz.

  İchibei shinigamilerin başıydı. Juha quincy’lerin başıydı. Dövüşün “en güçlü shinigami vs en güçlü quincy” olduğunu ikisi de belli etti baya.
   
 10. Mesaj Sayısı 3,130
  Üyelik Tarihi4 Ağu 2014
  Yamaji bence Ichibe'nin mürekkebini buharlaştırırdı. Bi ihtimal Ichibei yaptığı son teknikle Yamamoto'yu mühürleyebilirdi.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık