Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Peerles Dad

Daha dün başladığım bir Manhua (yada Manhwa tam emin değilim) şuanda 44. bölümde ve ben bir günde 44 bölümü okudum ve kendi adıma gayet başarılı buldum.

Daha önce okuduğum Manhualar genelde hepsi tek bir düzen halinde ilerler Peerles Dad ise en azından şu ana kadar gayet sade ve güzel ilerliyor ayrıca çizimlerde hiç fena değil.

Hikayenin kahramanı dövüş sanatları çalışıp çok güçlü olup ün,şöhret ve tabi para kazanmak isterken bir başka dövüş sanatları uzmanı tarafından ezilen bir adam. Bu olaydan sonra kendine güvenini kaybedip bir kadınla tanışıp aşık oluyor ve evleniyor, tam da her şeyi geride bırakmışken bu kez karısı üçüz çocuklarını doğururken ölüyor. Üçüz babası olan kahramanımız çocuklarını büyütürken tehlikeden uzak sakin bir hayat geçirmek isterken her zamankinden daha fazla tehlikenin içine giriyor.

Kendine okuyacak birşey arayan varsa tavsiye ederim okurken bir sonraki bölüm ne olacak acaba dedirten başarılı bir seri.

https://manganelo.com/manga/peerless_dad

ben okuyorum bu seriyi ya :d baya da oldu ama konusu olduğunu bilmiyordum. şimdilik çerezlik ilerliyor daha pek çok şey açıklanmamış doğrudan gösterilmemiş fakat ilgi çekici.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık