Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pedro vs. Kyros

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    116
Hep zirve karakterlerin anketlerini açtık genelde.Biraz da ortalama üstü adamlara bakalım.

PEDRO

Mink kralı Nekomamushi'nin komutanlarından.382 milyon ödülü var.Mom korsanlarından Tamago ile ezeli rakipler ve başabaş dövüşüyorlar.

KYROS

Dresrosanın efsanevi gladyatörü.Dressrosa arcta Diamante'yi mağlup etmeyi başarmıştı.Kolezyumda yenilgi almamasıyla ünlü.

KURALLAR :

- 2 bacaklı halini görmediğimiz için Kyros dressrosadaki insana dönüşmüş haliyle kabul edilecek.

MEKAN : Punk Hazard

Son düzenleme:
Zor soru.

Ama Pedro gibi geliyor , en azından diamante armudunu zorlanmadan kütürdetirdi Kyros 'a kıyasla.

Zor soru.

Ama Pedro gibi geliyor , en azından diamante armudunu zorlanmadan kütürdetirdi Kyros 'a kıyasla.
Zaten bana da zor geldi aklıma takıldığı için açtım.2 güçlü ama gücü tam kestirilemeyen karakteri biraraya getirmek güzel oldu.Aklıma gelince açayım dedim.

Pedro aşırı hızlı ve elektrik kullanabiliyor sanırsam. Pedro rahat alır bana kalırsa. :D

Zoro gibi elektrik korkusu varsa Kyrosta olabilir dediğin neden olmasın. :D

Pedro epey güçlüdür, bildiğin süpernova'lar kadar güçlüdür bana kalırsa. Adam minklerin en gözde savaşçılarından biri neticede.

Kyros ise bu seviyelerin adamı değil, Dressrosa'nın gülü sadece, ek olarak karısının katili Diamante'yi bile öldürmedi unutmayalım, yırtıcı Pedro parçalar :)

Pedro Tamagodan güçlü. Tek bacaklı Kyrosta Diamanteden baya bir güçlü. Zor soru. Kyros alabilir belli olmaz. Fakat %55 Pedro diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık