Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Paramecia

Çok kolay mı saf dışı etti :hhh: İyi güldürdün hocam. Gura' yı 2 kere durdurdu. Onda da wb karşısındakinin meyvesi hakkında hiçbir bilgisi yoktu. Sonra da ağzına deprem yerken yami nerelerdeydi.
Yami hakkında daha pek bilgimiz yok. Karasakal ne kadarını bilipte bize göstedi haberimiz yok.
Ama ikisi arasında deprem meyvesi çok daha süper geliyor bana. Hemde fazladan acı da çektirmez kullanıcısına
Wb in BB karşısındaki durumu ortadaydı bir süre sonra araya meyve kullanıcısının tecrubesi giriyor bir magmayı öyle kolay durduramazdı WB i direkt durdurdu WB de baktı meyveyle bir iş yapacağı yok bisentoya sarıldı yani guranın yami karşısında bir şansı yok WB hayvan gibi cüsseye sahip ne yapsın BB orda adam elini kolunu tutmuş nasıl durdurmasını bekliyorsun orda meyve kullancısının etkisi giriyor devreye.
Gülünecek ne var onuda merak ettim WB BB onu durdurduğundaki yüz ifadeside birşey yapamayınca ortadaydı gibi ama çok gülünecek birşey söylemişim belli ki.

@Cool
Yamin ana felsefesi savunma meyvesi olması. Sürekli savunmada kalan bir meyveye. ne kadar deprem saldırısı yollasan boş olur. Hepsini yami etkisiz hale getirir. Yami de gura ya saldıramaz kolay kolay gardını indirip. Wb de ne yaptı. Yaminin sayıf tarafından etkisiz hale getirip meyvesini kullandı.
Sonuç ne oldu yami savundu savundu. Gura bastırdı ve 1 gol attı. Sonuçta ise gura sakatlanıp oyun dışı kalınca yami yenmiş gibi göründü.
Savunma bakımından iki meyvede bana eşit güçte gibi geliyor.
Saldırı bakımından ise Gura açık ara fark atar bence.
Bizi güldürdün demem ise, senin "Çok kolay mı saf dışı etti" sözün.

Smoker brook'un bilgilerine ekleme yapsan iyi olur yeni mangaya göre eski yazı olduğu için bildiğimiz tek bilgiler onlardı.Şimdi daha fazla bilgi olduğuna inanıyorum.

Adam tek eliyle gemi durduruyor ama Deprem yumruğuyla yakın temasla Deprem yumruğunu emiyor ama fiziksel gücünü nasıl emiyor WB'nin anlamış değilim hala.

Bomu Bomu no Mi Paramecia türü bir meyvedir. Bu meyve kullanıcısının saçı, sümüğü hatta nefesi bile patlayıcıdır. İngilizce'si Bomb Bomb Fruit, Türkçe'si ise Bomba Bomba Meyvesi'dir. Mr. 5 tarafından yenilmiştir.
Güçleri ve Zayıflıkları

Bu meyvenin kullanıcısının vücudunun her parçası karşıdakine ağır hasar verecek kadar patlayıcıdır. Bu meyve yiyene her türlü patlamaya karşı bağışıklık kazandırır.
Bilinen bir zayıflığı yoktur. Ancak bu meyvede standart zayıflıklara sahiptir. Bu meyvenin kullanıcısı
Roronoa Zoro tarafından yenilmiştir.
-----

Pek önemli bir ayrıntı değil ama gözüme takıldı :D

Bu meyvenin kullanıcısı Roronoa Zoro tarafından yenilmiştir.

Tamamen benim yanlış anlamam. Ben Zoronun yediği şeklinde okudum. :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık