Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Tavsiyesi Verebilirmisiniz (sıkılmadan 7-8 saat)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
baldurs gate
icewind dale
temple of elemental evil
pillars of eternity 1-2
divinity: original sin 1-2

içine gömülüp saatlerce oynayabileceğin oyunlardır bunlar.

Çok oyunlardan anlayan birisi değilim. Bugüne kadar başından kalkmadığım saatlerce oynadığım 4-5 oyun oldu.

Teki Fifa 2007 onun da zaten güncel versiyonları var.

Öteki Mafia 2.

Öteki Naruto'nun UNS serisi, online modu zevkliydi.

Call of Duty'nin Black Ops 1-2 oyunlarını da sevmiş bitirene kadar oynamıştım.

Not: Önermekten ziyade kendi sevdiklerimi yazayım dedim.

Öneri olarak Uncharted serisini önerebilirim

Ori and blind forest = Güzel grafikler 13-14 saat oynanış tatlış tatlış yeteneklerimizle ordan oraya geziyoruz hikayesi güzeldi
Hollow knight = Yine talış tatlış grafiklerde zorlu boss savaşlarında 50-60 saat oynanış süresi olan bir oyun, fakat oyun ne yapıcağımızı bize söylemiyor kendin bulmak zorundasın oyunun türü Metroidvania
Darkest dungeon = Sıra tabanlı dövüş sistemine sahip çeşit çeşit zindanlarda 4 kişilik gurubumuzla çeşit çeşit yeteneklerimizle ölüme gidiyoruz yada ölüyoruz diyelim
Sid meier's pirate = Yine ne yapıcağımızı bize söylemeyen bir oyun Ufak bir korsan gemimiz var ister denizleri keşfedebilir gemileri yağmalayabilir kendi filomuza katabilir ünlü korsanları avlayabilir adalara saldırabilir şehirlere sızıp adam toplayabilir yada hazine arayabilirsin eski olduğu için kendini tekrar eder ama güzeldir çakma one piece

Bunlarda öncelikli olmayan tavsiyelerim

Civ 6,Starcraft 2,Age of mytology,Dying light,Noita,Grim dawn,Torchlight 1-2,POP 2-3 (eski) Aklıma gelenler şimdilik bukadar aklıma gelince tekrar yazarım

Üye silindi 5781

Ori and blind forest = Güzel grafikler 13-14 saat oynanış tatlış tatlış yeteneklerimizle ordan oraya geziyoruz hikayesi güzeldi
Hollow knight = Yine talış tatlış grafiklerde zorlu boss savaşlarında 50-60 saat oynanış süresi olan bir oyun, fakat oyun ne yapıcağımızı bize söylemiyor kendin bulmak zorundasın oyunun türü Metroidvania
Darkest dungeon = Sıra tabanlı dövüş sistemine sahip çeşit çeşit zindanlarda 4 kişilik gurubumuzla çeşit çeşit yeteneklerimizle ölüme gidiyoruz yada ölüyoruz diyelim
Sid meier's pirate = Yine ne yapıcağımızı bize söylemeyen bir oyun Ufak bir korsan gemimiz var ister denizleri keşfedebilir gemileri yağmalayabilir kendi filomuza katabilir ünlü korsanları avlayabilir adalara saldırabilir şehirlere sızıp adam toplayabilir yada hazine arayabilirsin eski olduğu için kendini tekrar eder ama güzeldir çakma one piece

Bunlarda öncelikli olmayan tavsiyelerim

Civ 6,Starcraft 2,Age of mytology,Dying light,Noita,Grim dawn,Torchlight 1-2,POP 2-3 (eski) Aklıma gelenler şimdilik bukadar aklıma gelince tekrar yazarım
Oyun kültürünüz 10/10.
Bu arada one piece pirate warriors 4 cikicak onu da öneririm.

Üye silindi 5781

@Capori teşekkürler ben o oyunun balon olucağını düşünüyorum inşallah yanılırım
OPPW 3 hikaye bakımından iyidi. One piece için en iyi oyun op3. Hikayeyi baştan sona oynattiriyor. Tabii dressrosada dolaclama bir şekilde bitiriyorlar (Nasıl bitirdiler diye sorma gerçekten rezalet...).
Oppw 4 te wano da olacakmış. Karakter genişliği beni heyecanlandırdı doğrusu. Umarım dediğin gibi çıkmaz , ihtimali var çünkü :( .

Pokemon oyun serileri:utan:
En basit seriden, en zor seriye kadar oyna oyna bitiremezsin :)
Gerçi basit seriler biter de zor olanlar bir hayli uzun sürüyor
Hilesiz de bir yere kadar hani:)
-Blue-Red-Green-Yellow-
-Fire Red-Leaf Green-
-Gold-Silver-Crystal-
-Rubby-Sapphire-Emerald-
Bunlar basit olanları
----------------------------
-Diamond-Pearl-Platinum-
-Heart Gold-Soul Silver-
-Black-White-
-Black 2-White 2-
-Pokemon X- Pokemon Y
-Omega Ruby-Alpha Sapphire
-Sun-Moon

Haliyle üstten aşağıya kolaydan zora doğru gidiyor
Son iki satırdaki serileri oynamadım sadece ama çevir çevir oyna her seferinde aynı keyfi alıyorsun:good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık