Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Tavsiyesi Verebilirmisiniz (sıkılmadan 7-8 saat)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Xcom enemy within dlcsi ile,
Deus ex human revolution
Mass Effect serisi,
Dragon age origins, diğer serileri oynamasan da olur,
Star wars kotor serisini tavsiye ederim.

-Resident evil 4
-Devil may cry serisi
-Sekiro (grafikler süper ve de çok zor bir oyun)
-One Piece: Pirate Warriors 3 (PS3 yada psvita varsa Pirate Warriors 2 de oynabilirsin.Ben 2 yi seviyorum)
-Dragon ball Z budokai 3 (PS2 oyunu ama pcsx2 ile pc de oynayabilirsin)
-Dragon ball Z Budokai Tenkaichi 3 (PS2 oyunu ama pcsx2 ile pc de oynayabilirsin)
-Sega Genesis oyunları deneyebilirsin.Ben şuan contra hardcorps oynuyorum:D Çocukluğuma götürüyor o oyunlar beni :)
-Red dead redemption (efsane oyun ama PS3 yada Xbox lazim)

Değişik türlerde ve severek oynadığım oyunları yazdim.Aklima geldikçe yazarım belki oynarsın birini yada bir kaçını :good:

Edit:The Evil Within 1 ve 2

Son düzenleme:
Mad max. Temizinden 2-3 gününü yer.

Subnautica. Silah yok gibi bişi. Bu da temizinden 2-3 gün yer 9/10 oyundur.

This war of mine. Frost punkın yapımcısından. Öneririm.

eu4 benzeri hearts of iron 4 denedim keşke oynayabilsem o tarzı ama çok karmaşık gibi geldi
Eu4 kadar sonsuza kadar oynayabileceğin oyun yoktur belki haberin olsun :) Genel olarak Paradox grand strategy oyunları öyle ama Eu4 zirvesi. Göründüğü kadar karmaşık değildir ayrıca.

-Resident evil 4
-Devil may cry serisi
-Sekiro (grafikler süper ve de çok zor bir oyun)
-One Piece: Pirate Warriors 3 (PS3 yada psvita varsa Pirate Warriors 2 de oynabilirsin.Ben 2 yi seviyorum)
-Dragon ball Z budokai 3 (PS2 oyunu ama pcsx2 ile pc de oynayabilirsin)
-Dragon ball Z Budokai Tenkaichi 3 (PS2 oyunu ama pcsx2 ile pc de oynayabilirsin)
-Sega Genesis oyunları deneyebilirsin.Ben şuan contra hardcorps oynuyorum:D Çocukluğuma götürüyor o oyunlar beni :)
-Red dead redemption (efsane oyun ama PS3 yada Xbox lazim)

Değişik türlerde ve severek oynadığım oyunları yazdim.Aklima geldikçe yazarım belki oynarsın birini yada bir kaçını :good:

Edit:The Evil Within 1 ve 2
anime oyunları garip geliyor açıkçası jump force baya güzel gözüküyordu madara yaması gelince ona bakıcam
sekiro da denedim de reflex oyunu olduğu için sarmadı.

Mad max. Temizinden 2-3 gününü yer.

This war of mine. Frost punkın yapımcısından. Öneririm.
This war of mine denedim de tam anlayamadım children of mortaya da baktım o da garip
mad max bakayım bi

Eu4 kadar sonsuza kadar oynayabileceğin oyun yoktur belki haberin olsun :) Genel olarak Paradox grand strategy oyunları öyle ama Eu4 zirvesi. Göründüğü kadar karmaşık değildir ayrıca.
eu4 deneyeyim bakalım nasıl oynanır videosu bulup :)

Türü itibariyle hem saatlerce kendini oynatacak kadar ilgi çekici bir içerik sunabilen hem de combat sistemi sana uygun olan Dragon Age serisini denemeni tavsiye ederim. Açıkçası bu seri hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim detaylıca açıklayamam o yüzden bir araştır ilgini çekebileceğini düşüyorum.

Borderlands 3 çıktı herhalde. Bir kaç ay öncesine kadar Borderlands 2 müptelası idim. Hem öneririm hem önermem ciddi bağımlılık yapıyor.

Artışı ömürlük bir oyun olması. Sürekli patchler ve yeni seylerle oynayana bir maç veriyor. Borderlands 2 'yi çıktığı tarihten bu yana kadar oynayani bile varmış.

Eksi yani ciddi bağımlılık yapması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık