Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Harbi tam karaktersizler adam emir veriyor sen kim köpeksin çekiyorum istesende istemesende yapacaksın diyor gerçekten de öyle oluyor. Youtube da gezinirken baktım millet kesebiliyor.

Koskoca Ejderdoğanım ben seçilmiş olanım gelen geçen artislik yapıyor.

Bir de Miraak'ı öldürdüm zerre zorlanmadım. Haritada gezinirken karstaag diye bir boss gördüm uğraştım canlandırdım hasar vuramıyorum adama. Canı gram kıpırdanmıyor. 45 Seviyeyim ne yapmam lazım? Nasıl öldürebilirim bu elemanı?
60 level olunca. 80 lvlı geçince de Ebony Warrior diye eleman geliyor son boss niteliğin de o çoook zor.

60 level olunca. 80 lvlı geçince de Ebony Warrior diye eleman geliyor son boss niteliğin de o çoook zor.
Hocam başka bir sorum. Benim şuanda okçuluk ve sinsilik 100 oldu legendary diye bir özellik geldi. Onu yapayım mı yapmayayım mı? İnternetten bakmıştım sadece seviyeyi düşürüyor başka bir etkisi var mı onun?

Hocam başka bir sorum. Benim şuanda okçuluk ve sinsilik 100 oldu legendary diye bir özellik geldi. Onu yapayım mı yapmayayım mı? İnternetten bakmıştım sadece seviyeyi düşürüyor başka bir etkisi var mı onun?
Daha hızlı level kasıyorsun işte tek artısı o, hasarını veya her hangi bir özelliğini arttırmıyor. Sıfırlanan sinsiliğini ve okçuluğunu tekrardan 100 yapıyorsun, onlar artarken levelın da artıyor.

Üye silindi 5781

Konsolların vergisi yıl sonuna kadar uzatılacak.
Ben böyle işin tam ortasina sıçım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abi milletin bu boktan ortamda kafasını dinleyecek bir alanda , bu zor günlerde vergiyi devam ettirmek halka karşı işlenmiş bir suç gibidir.
Resmen bizim kötülüğümüzü istiyorlar yahu. Kafası olan çıkar gider abi ülkeden
Tam olarak aynısını düşündüm ve gerçekten adamların 500 birim parasına aldığı şeyi bizim 15/16 katına almamızım hiç elle tutulur bi yanı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık