Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Asylum bitti, ki bunu ilk çıktığı zaman da oynamıştım. Killer Croc bölümlerine kadar gelmiş, sonra bırakmıştım. City'yi de çıktığı zaman oynadım, onda da Joker'in olduğu binaya giremeyince bırakmıştım. City'ye daha yeni başladım, Joker'in binasına da girdim. Bunu bırakıp Origins'e geçeyim o zaman.
Gerek yok.City'i bitir sonra Origins oynarsın en son Knight.

Oyun evreni, çizgi roman evreninden farklı mı? Bütün Batman çizgi romanlarını okudum çünkü, bilmediğim bir Batman hikayesi yok.
Farklı, esintileri var ama kendi hikayesini kurgulamışlar sen benden daha fazla biliyorsundur belki paralel giden yerleri de vardır ama benim bildiğim bir paralel durum olmadı.

Farklı, esintileri var ama kendi hikayesini kurgulamışlar sen benden daha fazla biliyorsundur belki paralel giden yerleri de vardır ama benim bildiğim bir paralel durum olmadı.
Sadece Asylum'u oynadım, orada anlatılan hikayeyi hiçbir çizgi romanda görmedim. Şimdi baktım oyunun senaryosunu Paul Dini yazmıi. Bu adam aynı zamanda çizgi roman yazarı ve Batman çizgi filminin de senaryo yazarıydı.

Şu sıralar tek bir mobil oyun oynuyorum, Battle of Warşips. Grafikler vs. pek iyi değil ama bu tarz oyunları sevenler için oynanış hayli tatmin edici olacaktır. Sürekli uçak gemisiyle savaşıyorum, oyundaki en zor şeylerden biri uçak gemisini idare etmek, biraz daha ustalaşmam gerekiyor.

Şu sıralar tek bir mobil oyun oynuyorum, Battle of Warşips. Grafikler vs. pek iyi değil ama bu tarz oyunları sevenler için oynanış hayli tatmin edici olacaktır. Sürekli uçak gemisiyle savaşıyorum, oyundaki en zor şeylerden biri uçak gemisini idare etmek, biraz daha ustalaşmam gerekiyor.
Bunu oynamaya çalıştım ama nedense beceremedim, sonradan sildim ama pc'de oynuyordum herhalde telefona da mı çıkarmışlar.

Sadece Asylum'u oynadım, orada anlatılan hikayeyi hiçbir çizgi romanda görmedim. Şimdi baktım oyunun senaryosunu Paul Dini yazmıi. Bu adam aynı zamanda çizgi roman yazarı ve Batman çizgi filminin de senaryo yazarıydı.
Oyuna özel senaryo ama kaliteli... Oynadıktan sonra seri ile alakalı bölümler bulursan yazabilirsin merak ettim ben bir şey bulamadım çünkü.

Bunu oynamaya çalıştım ama nedense beceremedim, sonradan sildim ama pc'de oynuyordum herhalde telefona da mı çıkarmışlar.
Bahsettiğim oyunun pc versiyonu yok diye biliyorum. Pc için World of Warşips var, bu oyunu hiç denemedim. Oynanış mekaniği benziyorsa o oyunun grafikleri de çok iyi. Bi ara denesem iyi olacak :d

Oyuna özel senaryo ama kaliteli... Oynadıktan sonra seri ile alakalı bölümler bulursan yazabilirsin merak ettim ben bir şey bulamadım çünkü.
Çizgi romana atıf yapılan yerler vardı Asylum'da, seriyi bitirince komple yazarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık