Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ps4 oyunları 5’te oynanabileceği için ps store’dan almak yerine kutuyla almak istiyordum ama bu indirim kaçırılmaz sanırım.
Şimdi girdim baktım da ac unity 49’a düşmüş, ac black flag 27’ye düşmüş. Seriye başlamak isteyenler için de güzel indirimler var.

digital oyunları hesapla beraber ps5’e aktarabileceğiz biliyorum da bişeyler ters gidecekmiş gibi hissediyorum niyeyse. ps3 hesabımı 4’te kullanamamıştım ama bişey kaybetmediğim için üzülmedim tabi. Bu sefer baya oyun kaybederim ya da 4’ü satmam.

Ama nioh’u alayım en azından. En beğendiğim 2-3 combat sisteminden birine sahip oyunu niye bu kadar beklettim bilmiyorum zaten. Aynısı olsa ne olur zaten mükemmeldi.
Edit: indirim yarın bitiyormuş ya :D 3 gün falan daha olsa alırdım da kaçırıyorum bunu.
Ps4’deki oyunlarını Ps5 üzerinde oynayabileceksin bu kesinleşti.

Daha kesinleşmemiş olan şey bedava grafik güncellemesi olup olmayacağı. Mesela Ac valhalla’yı ps4 için aldığımız zaman ve ps5’e geçince bedava grafik güncellemesi gelip gelmeyeceği kesinleşmedi daha onu da yakın zamanda açıklarlar.

Son düzenleme:
Ps4’deki oyunlarını Ps5 üzerinde oynayabileceksin bu kesinleşti.

Daha kesinleşmemiş olan şey bedava grafik güncellemesi olup olmayacağı. Mesela Ac valhalla’yı ps4 için aldığımız zaman ve ps5’e geçince bedava grafik güncellemesi gelip gelmeyeceği kesinleşmedi daha onu da yakın zamanda açıklarlar.
Belli bir zamana kadar alırsan güncelleme bedava gibi bir durum muhabbet vardı ama nerde izledim okudum duydum hatırlamıyorum cidden denk gelirsem atarım buraya da.

Belli bir zamana kadar alırsan güncelleme bedava gibi bir durum muhabbet vardı ama nerde izledim okudum duydum hatırlamıyorum cidden denk gelirsem atarım buraya da.
Xbox cyberpunk ile anlaştı onun haberini okumuşsundur büyük ihtimal. Xbox’un şimdiki konsolu için cyberpunk alırsan bir dahaki konsolda cyberpunk için bedava grafik güncellemesi yapabileceksin. Playstation’nın ise haziran başında belli olur çünkü yakında lansmanları var.

Xbox cyberpunk ile anlaştı onun haberini okumuşsundur büyük ihtimal. Xbox’un şimdiki konsolu için cyberpunk alırsan bir dahaki konsolda cyberpunk için bedava grafik güncellemesi yapabileceksin. Playstation’nın ise haziran başında belli olur çünkü yakında lansmanları var.
Olabilir yani tam emin olamadım şuan bile büyük ihtimalle dediğin haberi okumuşumdur ama yine de bi ufak araştırırım farklı bir durum var ise yine bu konuya atarım.

Bence bedava oyun vermek rekabet ortamı yaratmaz. Bedava vermek yerine 1 lira bile yapsalar, insanlar indirimli oyun var mı diye daha çok bakarlar Epic'e. Ancak şimdi gelinen noktada millet bu haftaki bedava oyun ne diye bakıyorlar sadece. Çıtayı böyle yükseltirlerse, ileride oyuncuları tatmin edemezler.
Şu an için yapmıyorlarmış bunu öyle okumuştum.
Pazar inanılmaz bir yere doğru gidiyormuş ilerisi içinmiş bu çabalar.

Arka tuşlu joystickleri verseler keşke artık konsolla beraber. İsteyen aldığı zaman oyunlar arka tuşu olmayanlara göre yapıldığı için kontroller limitli oluyor.

yıl 2020 olmuş. Hala aynı anda dodge yaparken kamera çeviremiyoruz.

Kingdom Come: Deliverance’e başladım.
Bütün Dlc’leri de aldım teması acayip ilgimi çekti. Bakalım şimdilik iyi gidiyor.

Ps Plus üst üste iki ay küfür yemek istemediği için bu ay güzel oyunlar vermiş. Cod WW2'yi görünce hemen sildim gelmişini geçmişini sevdiğim battle royalelerini. Fps shooter dediğin dibine kadar aksiyondur, iki aksiyona gireceğiz diye iki saat adam arıyorsak seveyim öyle oyunu.

BF 2'yi bir ara EA acsess alıp bitirmiştim oyunun grafikleri ve seslerinden ötürü atmosferi neredeyse filmler kadar iyi ama oynanış ve animasyonlar vasat. Çok hızlı bir internetiniz yoksa ve SW hayranı değilseniz indirmeyin vaktinize değmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık