Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk kalemi aldım. Oyunda savaşlar baya zorluyor. Utanmasa köylü tek atacak. Grafikler çok iyi, ilk 4 saatim -o save patladı- sırf kaleler nasıl, köyler nasıl vesaire ile geçti. İlk save patlaması hariç sıkıntım olmadı. Görevler falan akıyor. Görev çeşitliliği aynı gibi ama zorlamıyor. Zaten şu anlık tek bir görev var o ise oyunun başında verilen görev.
Optimizasyon sıkıntısı var sanırım oyunda. FPS düşmesi yaşıyor musun?

Zaten benim için oyunun tek sıkıntısı bu. Ana hikaye çok kritik bir noktada hele sen kurguya iyice adapte olmuşsan ve karakterlerle empati yapıyorsan durum daha vahim. Ciri orada dururken, yemeden içmeden onun peşinden koşup aramamız gerekirken haritada soru işareti peşinde koşmak oyun içerisindeki gerçeklik algısını olumsuz etkiliyor. Ama onları yapmasan da çok fazla şey kaçırmış oluyorsun çünkü mükemmel görevler, yaşayan bir dünya var orada. O yüzden @Res ilk oynayışta hikayeye ikinci oynayışta komple oyunun dünyasına sarıyorsun ve sıkıntı kalmıyor
Para konusu da var. Yüklü ödeme yaparım diyor, 20 kron veriyor adam. Tüccardan birkaç malzeme alsan bundan fazla tutuyor.

Bannerlord üzerine biraz yazayım.Gelen son güncelleme ile FPS droplara gözle görülür şekilde azalmış.1000 kişilik bir savaşta sadece ilk vuruşma anında düşme oldu.Onun dışında yağ gibi aktı oyun.Yapay zeka çok iyi olmuş.Ordu yönetirken emirlerinize gayet iyi uyuyorlar.Keza size verilen emirler de savaşın gidişatına göre oluyor ve anlık olarak hemen değişiyor.

Harita üzerinde ise görev bakımından kendini tekrar ediyor ama zaten bu oyunun vaat ettiği şey bu değil.Kervanlarda ise kervanın izlediği yol üzerinde savaş var ise zarar ediyor,yok ise gayet iyi para getiriyor.Bir zaman sonra parayı harcayacak yer bulamıyorsunuz.

40 fps falan alıyorum. Gözüme çarpan bir durum olmadı.
Anladım.
Bannerlord üzerine biraz yazayım.Gelen son güncelleme ile FPS droplara gözle görülür şekilde azalmış.1000 kişilik bir savaşta sadece ilk vuruşma anında düşme oldu.Onun dışında yağ gibi aktı oyun.Yapay zeka çok iyi olmuş.Ordu yönetirken emirlerinize gayet iyi uyuyorlar.Keza size verilen emirler de savaşın gidişatına göre oluyor ve anlık olarak hemen değişiyor.

Harita üzerinde ise görev bakımından kendini tekrar ediyor ama zaten bu oyunun vaat ettiği şey bu değil.Kervanlarda ise kervanın izlediği yol üzerinde savaş var ise zarar ediyor,yok ise gayet iyi para getiriyor.Bir zaman sonra parayı harcayacak yer bulamıyorsunuz.
Düştüyse iyi ya. Witcher 3'ü sorunsuz bir şekilde güzel ayarlarda oynarken bunda en düşük görüntü kalitesinde bile arada bir kasıyordu.

Sen hangi ara 1000 kişilik savaş gördün yav :D Bu arada çoban görevine denk geldin mi hiç, köyden şehre kadar eşlik ettim çobana. Şehirde kaldı ne yapacağımı anlamadım :bilmem:

Anladım.

Düştüyse iyi ya. Witcher 3'ü sorunsuz bir şekilde güzel ayarlarda oynarken bunda en düşük görüntü kalitesinde bile arada bir kasıyordu.

Sen hangi ara 1000 kişilik savaş gördün yav :D Bu arada çoban görevine denk geldin mi hiç, köyden şehre kadar eşlik ettim çobana. Şehirde kaldı ne yapacağımı anlamadım :bilmem:
Krallıklar arası savaşlarda ordulara katılırsan oluyor o savaşlar.

Eşlik etme görevleri köye ulaşınca bitiyor .Sonra kendi işine bakıyorsun.1 2 tane yoldaş al kendine.Bu görevleri onlara yaptır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık