Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onryoki denen Allah'ın belasını sonunda geçebildim. Resmen 3-4 günümü aldı. (Günde yaklaşık 3 saat falan oynuyorum.) Kaç kere öldüğümü saymamın imkanı yoktu. Yendikten sonra felaket rahatladım ama. İçim huzur doldu. :D Ve
Hattori Hanzo ile tanışabildim bu sayede. Oyun sarıyor ama çok zor. :flaugh:

Hayatımda ilk defa bir oyunda, bir bölümü geçmek için bu kadar vakit harcadım. Nioh bir ilk oldu.
Sen hala orda mısın yahu ? :D Ben senden sonra başlamama rağmen en son şu hino enma mı ne o ablayı tokatladım.Oyun kendini tekrara vuruyor.Bana nerdeyse mini-boss olarak kestirdiği adamları normal mob olarak karşıma sürüyor.Haritalar nerdeyse aynı zaten.Dönüp duruyor hissi veriyor bana oyun.3 gündür oynamıyorum o yüzden.

@Raiden sarmadı bu beni.Sekironun tırnağı etmez yahu.Üstelik zor da gelmedi pek.Hiç bir geliştirme falan yapmadan 17 18 levellik görevleri ölmeden bitirmeye başlayınca bıraktım.Viçır savei duruyormuş.Belki onu bitiririm.Sırf şu dlcleri için oynayasım var oyunu tekrar da her şeyi unuttum oyunla ilgili.

Sokarlarsa enseden olmaz merak etme. Senin vıçır da bi Meriç çıktı :oleyo2:
Başıma gelenin bin katı başına gelsin. :/ Meriç de değil ayrıca tmm mı.s

@Eustass Captain Kidd
Bence de Sekiro ile yarışamaz ama yoklukta gideri var demiştim sadece. Gerçi o kadar bile etmemiş demek ki senin gözünde. :D From Software'i bekleyecez artık yapacak bir şey yok. Elden Ring yolda.

Son düzenleme:
Başıma gelenin bin katı başına gelsin. :/ Meriç de değil ayrıca tmm mı.s

@Eustass Captain Kidd
Bence de Sekiro ile yarışamaz ama yoklukta gideri var demiştim sadece. Gerçi o kadar bile etmemiş demek ki senin gözünde. :D From Software'i bekleyecez artık yapacak bir şey yok. Elden Ring yolda.
hiç sarmadı ya nedense.Sekiro atmosfer olarak hemen çekmişti içine.

bekliyoruz sabırsızlıkla.Tek eksiği hikaye anlatımı ve role play ögeleri olan bir oyunun yapımcıları ile hikaye konusunda uzman bir adam bir araya geliyor.Ortaya çıkacak şaheseri merakla bekliyorum.

hiç sarmadı ya nedense.Sekiro atmosfer olarak hemen çekmişti içine.

bekliyoruz sabırsızlıkla.Tek eksiği hikaye anlatımı ve role play ögeleri olan bir oyunun yapımcıları ile hikaye konusunda uzman bir adam bir araya geliyor.Ortaya çıkacak şaheseri merakla bekliyorum.
Yalnız hikaye anlatım tarzı yine klasik DS stili olacakmış. Hal böyleyken hikayeyi ne kadar iyi yansıtabilirler onu bilemiyorum. Benim beklentim ise DS'den ziyade biraz daha Sekiro'ya benzer bir dövüş yapısının olması. Çok hantal bir oyun yapmazlar umarım. En azından ikisinin ortası bir kıvamda olursa tadından yenmez.

Sen hala orda mısın yahu ? :D Ben senden sonra başlamama rağmen en son şu hino enma mı ne o ablayı tokatladım.Oyun kendini tekrara vuruyor.Bana nerdeyse mini-boss olarak kestirdiği adamları normal mob olarak karşıma sürüyor.Haritalar nerdeyse aynı zaten.Dönüp duruyor hissi veriyor bana oyun.3 gündür oynamıyorum o yüzden.

@Raiden sarmadı bu beni.Sekironun tırnağı etmez yahu.Üstelik zor da gelmedi pek.Hiç bir geliştirme falan yapmadan 17 18 levellik görevleri ölmeden bitirmeye başlayınca bıraktım.Viçır savei duruyormuş.Belki onu bitiririm.Sırf şu dlcleri için oynayasım var oyunu tekrar da her şeyi unuttum oyunla ilgili.
Hem o bossta çok takıldım hem de fazla oynamıyorum. :D Alışık değilim ben böyle oyunlara. DS falan oynamamıştım hiç. Bosslar zorlayacak beni. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık