Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buradakini de denedim yok yapamadım :D Valla 1.5 Versiyon diye indirdik ama Korsan işte güven olmaz ki.En kralı Orjinal oyun.Bazen kanser etse de oyun genel olarak hoşuma gitti ama.Alacağım orjinal.
Oyunu bitirmiş birisi olarak o kadar da değmiyor harcadığın zamana ama tabi ki orijinal oyun almak gerek. Bir de oyuna yan hikayelerle 100 saat var diyorlar ama yan görevler gram sarmıyor ve ana hikaye 24 saat falan sürüyor. :/

Oyunu bitirmiş birisi olarak o kadar da değmiyor harcadığın zamana ama tabi ki orijinal oyun almak gerek. Bir de oyuna yan hikayelerle 100 saat var diyorlar ama yan görevler gram sarmıyor ve ana hikaye 24 saat falan sürüyor. :/
Harbimi :D Yan görevler dediğin gibi beni de pek sarmadı.Sinematik çok fazla,ameleliği çok fazla yapıyoruz.Mini harita yok onun yerine Rota sistemi koymuşlar ki LEŞ.
Ama ona rağmen hala oyundan soğmadım,çeken bir durum var.

Dediğin gibiyse ancak indirime girerse alırım.

Arkadaşlar, şimdi ben PSN üzerinden GTA V satın aldım. Hayvan gibi de para bayıldım, neyse konu o değil.

Bu oyunda otomatik save seçeneği açık olmasına rağmen her oynayışımda baştan başlatıyor.

Bunun çözümünü ya da nasıl iade edebileceğini bilen var mı?

Google'dan araştırdım bir şeyler ama dişe dokunur bir şey bulamadım.

Beyler ps4 plus muhabbetini bilenler varsa yazsin hele.
Pes18 aldik, 2 gun online oynadim ama simdi oynayamiyorum. Oyun kabinin icindeki kod online oynamak icin yeyerli degil mi? illa plus mu almak lazim?

Pes18 aldik, 2 gun online oynadim ama simdi oynayamiyorum. Oyun kabinin icindeki kod online oynamak icin yeyerli degil mi? illa plus mu almak lazim?
Muhtemelen online’ı denemen için kısa süreli bir kod verilmiştir oyunla birlikte. Online için plus üyeliği gerekiyor.

Bütün oyunlar için lazım değil ama pes için gerekli. Mesela fortnite plus olmadan online oynanabiliyor ama gta 5,fifa,pes gibi oyunlar plus üyeliği ister.

Beyler ps4 te online birkaç kişilik oynanabilen oyunlardan birini ortak oynasak mı? Mesela division türü oyunlardan birini oynayabiliriz tabi o oyunun hepimizde olması lazım.

Aynen çok eğlenceli olurdu :D
Microsoft'un bok yemesi. 10 numara oyun yapmışsın şu oyunu steam'e koy 60 lira civarına hem birçok kişi oynar hemde arkadaşlarına aldırır. Sürümden çok daha fazlasını kazanırsın. Şimdi yaptıkları ise 200 lira civarı olduğu için ne genel oyuncu kitlesine yayılabiliyor nede almak isteyenler bile oynayacak arkadaş bulamadığı için oyunu almaktan vazgeçiyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık