Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler Kingdom Come Deliravence'ı korsan indirdim (Gelecek hafta şehir dışına çalışmaya gideceğim için) bu Unlimited yani sınırsız Save olayını yapabilen var mı netten ? :D Oyunun Save olayı tam kanser.
Oyunun son patchleri indirdiyesen onu düzelmişlerdi sanırım. :D Son patch yoksa nexus modda mod olarak var.

Oyunun son patchleri indirdiyesen onu düzelmişlerdi sanırım. :D Son patch yoksa nexus modda mod olarak var.
Valla kanki Skidrow'dan 1.5 versiyonunu indirdim (Codex) ama istediğin zaman kayıt yoktu ? :D Sadece şu şarabı içince kayıt edebiliyorsun kendin.
O nexus'daki modu yapamadım işte yapabilsem :D Sen yapmayı biliyorsan anlatsana bana yav :(

Valla kanki Skidrow'dan 1.5 versiyonunu indirdim (Codex) ama istediğin zaman kayıt yoktu ? :D Sadece şu şarabı içince kayıt edebiliyorsun kendin.
O nexus'daki modu yapamadım işte yapabilsem :D Sen yapmayı biliyorsan anlatsana bana yav :(
Installation
  • Download the file
  • Navigate to your Kingdom Come: Deliverance game folder in the Steam folder. The default is C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\KingdomComeDeliverance\
  • Go to the "Mods" folder, if it doesn't exist create it.
  • Extract the contents of the zip file you're using into your Mods folder.
Bunları uygulasan oluyor. :D No schnapps version indir. Diğer türlü sürekli içki içersin. :D

Sea of Thieves biraz ucuz olsa forumca alip oynayabilirdik baya da eglenirdik diye dusunuyorum.
Birimiz dumenci, birkacimiz topla ates eden, bir kaptan, birde yerleri temizleyen mico olurduk :D

Installation
  • Download the file
  • Navigate to your Kingdom Come: Deliverance game folder in the Steam folder. The default is C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\KingdomComeDeliverance\
  • Go to the "Mods" folder, if it doesn't exist create it.
  • Extract the contents of the zip file you're using into your Mods folder.
Bunları uygulasan oluyor. :D No schnapps version indir. Diğer türlü sürekli içki içersin. :D
Olmuyor işte bende oradakini yapıyom :D Mods klasörüne at,yok ise kendin oluştur diyor yapıyorum olmuyor :D
Adam şey demiş zaten ; bende işe yaradı olmazsa gelip bana ağlamayın falan yazmış :D

Olmuyor işte bende oradakini yapıyom :D Mods klasörüne at,yok ise kendin oluştur diyor yapıyorum olmuyor :D
Adam şey demiş zaten ; bende işe yaradı olmazsa gelip bana ağlamayın falan yazmış :D
Bak işte onu ben de bilmiyorum. :D schnappsli versiyonu denedin mi?
Adam data klasörüne atmış ama sonradan yeni patch ile sanırım mod klasörüne atmak gerekiyormuş. Senin oyun eski versiyondur belki videodaki yöntemi dene bir de. :D

Bak işte onu ben de bilmiyorum. :D schnappsli versiyonu denedin mi?
Adam data klasörüne atmış ama sonradan yeni patch ile sanırım mod klasörüne atmak gerekiyormuş. Senin oyun eski versiyondur belki videodaki yöntemi dene bir de. :D
Buradakini de denedim yok yapamadım :D Valla 1.5 Versiyon diye indirdik ama Korsan işte güven olmaz ki.En kralı Orjinal oyun.Bazen kanser etse de oyun genel olarak hoşuma gitti ama.Alacağım orjinal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık