Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
God of war çıkış tarihi açıklandı hikaye fragmanıyla kaplamaların kalitesi çok daha ileriye taşınmış bir kadının tipini beğenmedim ama yılan falan çağ atlamış of of fena 20 nisanda geliyor.

Bu gün bi çeptır CoDww2 oynadım en zorda.Şu Cod zorlduk olayını hiç beceremiyor.İki tan adam var bir tünelin girişinde.Tabi bana tek attıkları için çalılıkların oraya pusuyorum ki taarruz yapan askerlerimiz indirsin şunları.Ben de tepedeki kulede bize sıkanları halledeyim derken bir de ne göreyim.O iki asker bizimkileri hallaç etmiş ve 2 dakika geçmesine rağmen hala ordalar.Yazık la böye oyuna bu saçmalık.

God of war çıkış tarihi açıklandı hikaye fragmanıyla kaplamaların kalitesi çok daha ileriye taşınmış bir kadının tipini beğenmedim ama yılan falan çağ atlamış of of fena 20 nisanda geliyor.
İşin içine bebe katmasalar iyiydi.

Neyse Mgsv benzeri oyun varmı oynayacak ? Tüm görevleri bitirdim, bir kaç silah kaldı açılacak sadece :(

Hani Thor hani Odin sırf merak uyandırsın diye hiç birşey yok videoda.

En az 2 oyun çıkarırlar daha.

Hani Thor hani Odin sırf merak uyandırsın diye hiç birşey yok videoda.

En az 2 oyun çıkarırlar daha.
Zaten halkanın giriş kısmıymış bu oyun ilk oyun daha giriş olacak yani asıl olaylar muhtemelen sonraki oyunlara kalır ama şu var çocuk yaralandıktan sonra farkındaysan kratos sargılarını çözüyor orada tam zincirleri çıkaracakken vaz geçti sanırım geri bağladı. Zaten doğrulanmıştı zincirli silahların azda olsa oyunda olacağını.

Yalnız Kratos tam baba olmuş sakinleşmiş, bildiğin ihtiyarlamış reis.
Özellikle çocuğa bir tanrıya zarar vermenin bedeli ağır olur falan diyor çocuğunu uyarıyor zamanında kendi deneyim etti sonuçta bunları dünyanın dengesi bozulduğundan. Falan tam baba olmuş harbiden ama çocuğun başına bir şey geldiğinde tam zincirleri salıyordu muhtemelen vaz geçti sanırım oyunun bir yerinde gene kendinden geçecek. Gene eski kratosu tamamen alacağız elimize bir iki saatliğine.

Hikaye ilginç olacak gibi. Çocuk neden bi tanrıyı öldürmek istedi acaba? Ben çocuğa bişey olunca kratos tanrılara dalar sanmıştım. "Anama küfür etti" gibi saçma bi bahane olmaz umarım. Eninde sonunda öldürecekleri belli. Kratos trailerda naz yapıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık