Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İkinci oyunu biraz oynadım , çok hoşuma gitti 3ü aldım şu 1-2 indie oyun bitsin ilk sıramda.
İlk oyunu ve ikinci oyunu bitirmeden geçme üçüncü oyuna.O kadar büyük bir bağ yok aralarında ama oyunun ne kadar oyuncu düşmanı bir oyun olduğunu bilmen lazım.Ds serisi köşe bucak oynanacak bir oyun.Gerekirse taşı kaldırıp altına bakacaksın.

Yutuptan vidyo izler öğrenirim diyorsan başka tabi.Ben ds3 ü pre-order san 240 tl vererek almıştım.Şimdi 100 liralara kadar düşmüş.

İlk oyunu ve ikinci oyunu bitirmeden geçme üçüncü oyuna.O kadar büyük bir bağ yok aralarında ama oyunun ne kadar oyuncu düşmanı bir oyun olduğunu bilmen lazım.Ds serisi köşe bucak oynanacak bir oyun.Gerekirse taşı kaldırıp altına bakacaksın.

Yutuptan vidyo izler öğrenirim diyorsan başka tabi.Ben ds3 ü pre-order san 240 tl vererek almıştım.Şimdi 100 liralara kadar düşmüş.
Ben 70'e aldım:D

İlk iki oyunu etraflıca okur veya izlerim büyük ihtimal bir sonraki indirimlerde de alıp oynarım. Zaten aralarında pek bir bağlantı yok diye biliyorum. Zaten bu tür oyunları aşırı zorluğundan dolayı seviyorum:D

Ben 70'e aldım:D

İlk iki oyunu etraflıca okur veya izlerim büyük ihtimal bir sonraki indirimlerde de alıp oynarım. Zaten aralarında pek bir bağlantı yok diye biliyorum. Zaten bu tür oyunları aşırı zorluğundan dolayı seviyorum:D
İlk iki oyun 20 liralık paket halinde satılıyordu bir ara.Gerçi server kapandığı için malum yerlerden bile edinebilirsin.Baktın çok iyi alırsın yine steamdan.

Ne umutlarla verdim o parayı bilemezsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık