Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) Korsan Fan Ligi için davet !

KorsanFanLigi

• İngiltere Ligi

• İspanya Ligi

• İtalya Ligi

• Almanya Ligi

• Fransa Ligi

• Türkiye Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD Ligi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ronaldo ideal golcü mü?
LONDON - Diğer takımlar gol atmakta çok zorlanırken Arsenal takımının teknik direktörü Tombe1907,Forvet oyuncusundan çok memnun olmalı,öyle ki şimdiden 7 gol atarak uzak ara önde. Oyuncu teknik direktörü ve arkadaşı olan Tombe1907 hakkında son derece pozitifti."Teknik direktörüm beni uzun zamandır tanıyor ve gerçekten beni anlıyor.O her zaman benim için ilham kaynağı olmuştur,daha yüksek seviyeye ulaşmam için bana yardım etmiştir" diye konuşan Forvet , Arsenal takımının en golcü oyuncusu konumunda.
:cool::cool:

Ronaldo ideal golcü mü?
LONDON - Diğer takımlar gol atmakta çok zorlanırken Arsenal takımının teknik direktörü Tombe1907,Forvet oyuncusundan çok memnun olmalı,öyle ki şimdiden 7 gol atarak uzak ara önde. Oyuncu teknik direktörü ve arkadaşı olan Tombe1907 hakkında son derece pozitifti."Teknik direktörüm beni uzun zamandır tanıyor ve gerçekten beni anlıyor.O her zaman benim için ilham kaynağı olmuştur,daha yüksek seviyeye ulaşmam için bana yardım etmiştir" diye konuşan Forvet , Arsenal takımının en golcü oyuncusu konumunda.
:cool::cool:
Benim için küfür kıyamet var :D

Lan kımızı ve sakatlıktan sonra anca gol atabiilmişsiin. Görende birşey sanacak. + deplamandayım bir zahmet yen yani. Bunun rövanşıda olacak yeğen.

Maçtan önce puan kasmış topçu almana ne desem bilemedim.Korku dağları aşmış::D

ahahaha bide Guizaymış kralcığı.

Esprisi o zaten bayılırım Guiza'ya :D
Ben mi dedim sana turuncu hakemle agresif çık maça diye agresif çıkmasan 5lik olacaktın zaten ama risk bu bazen ters teper bahanelerin ardına sığınma şimdi :rolleyes:
Hamsik olayına gelirsek 100lük orta saha ikidir elimden kaçırıyorum listede bunu da kaçırmadan alayım dedim 150m param var harcamayak mı yani kural mı var o_O
Rövanşta görüşürüz :cool:

Lidere selam dur.
Birader Watford var diye ciddiye alamıyorum bir türlü seni :üzgünüm: sanki naparsan yap şampiyon olamazmışsın gibi geliyor :D

Son düzenleme:
Esprisi o zaten bayılırım Guiza'ya :D
Ben mi dedim sana turuncu hakemle agresif çık maça diye agresif çıkmasan 5lik olacaktın zaten ama risk bu bazen ters teper bahanelerin ardına sığınma şimdi :rolleyes:
Hamsik olayına gelirsek 100lük orta saha ikidir elimden kaçırıyorum listede bunu da kaçırmadan alayım dedim 150m param var harcamayak mı yani kural mı var o_O
Rövanşta görüşürüz :cool:

Birader Watford var diye ciddiye alamıyorum bir türlü seni :üzgünüm: sanki naparsan yap şampiyon olamazmışsın gibi geliyor :D
Olum takım Watford ben bile kendimi ciddiye alamıyorum. :D

Oyuncuları ayarlamayı unutmuşum adamlar 4 atmışlar. Neyin kafasını yaşıyorlar anlamadım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık