Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) Korsan Fan Ligi için davet !

KorsanFanLigi

• İngiltere Ligi

• İspanya Ligi

• İtalya Ligi

• Almanya Ligi

• Fransa Ligi

• Türkiye Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD Ligi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine kazanmışım. Bu takımla bile liderliğe oynuyorum. Watford'un gerçekte ki teknik direktörünü gönderip beni alsınlar takımı 2 sene içinde şampiyon yaparım. :a:

Arsenal daha gol yememiş benimle oynayana kadar. Açılışı yapalım demiş bizim timsahlar :D
Takımı 4-3-3 de bir göreyim dedim karşı takım zayıf diye ama ters köşe olduk tebrikler yaptığın büyük iş.:sapkali: Perşembeden sonra adam akıllı bakarım oyuna artık. Şu an pek ilgilenemiyorum bir iki maça kadro çıkarmayı bile unuttum. Keşke önceki gibi maç gece oynansa o çok iyiydi.

Takımı 4-3-3 de bir göreyim dedim karşı takım zayıf diye ama ters köşe olduk tebrikler yaptığın büyük iş.:sapkali: Perşembeden sonra adam akıllı bakarım oyuna artık. Şu an pek ilgilenemiyorum bir iki maça kadro çıkarmayı bile unuttum. Keşke önceki gibi maç gece oynansa o çok iyiydi.
Bende pek ilgilenemiyorum şaka bir yana ama takım kazanıyor iyi oturttum kadroyu sanırım. Bakalım aksilik olmazsa ilk 3 e oynarım bu sezon. Sağol :sapkali:

Aynen maçların erken oynanması pek iyi değil.

Bir sezon Hollanda ile tüm ligi yanınıza çekmiştiniz fakat yine de ben şampiyon olmuştum. Bir daha mı bu oyunları yapacaksınız eğer beni sinirlendirirseniz olacakları tüm OSM bilmeli.

Marco'ya bağladım biraz ama olsun :(
Ama averajla yohoho.
Hem adam bişey dememişki seni destekliyorum demiş. Taraftar olarak.

Herkes sen gibi şikecimi lan.Şikeyi kf ye kim getirdi?

Ulan kayiplardayim yine ama geri donusum muhteşem olacak :mincika:

Ama averajla yohoho.
Hem adam bişey dememişki seni destekliyorum demiş. Taraftar olarak.

Herkes sen gibi şikecimi lan.Şikeyi kf ye kim getirdi?

Olum averajla kaybedenler utansın son maç deplasmanda 6 tane atıp şampiyon oldum. Bileğimin hakkıyla, evinde 2 tane atıp 2. olanlar utansın :D

Şikeyi Selim getirdi maç satarak. Siz de devam ediyorsunuz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık