Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Orochimaru Shiki Fuijin Yapınca Neden Ölmedi

bu aralar naruto mangasına tekrar başladım da aklıma takıldı kollarını geri almak için shiki fuijin yapan orochimaru neden ölmedi

mangada olaylar şöyle gerçekleşti mührü yaptıktan sonra shiniggaminin karnını yardı kendi karnı da yarıldı sonra bedeninin ağzından yılan olarak çıkarak kurtuldu (618. bölüm) ama shiki fuijin böyle çalışmıyor ki

ve maske ne alaka maske takmadan jutsu oluyordu maskeyi neden taktı

hatırladığım kadarıyla 4. hokage kyubinin tırnağı ile ölmüştü shiki fuijin ile bi alakası yok ölümünün yani ama mühürlendim diyor nerde mühürlenmişti

kyubinin yarısını kendine yarısına narutoya mühürlüyor ardından da ölüyor biz biliyoruz ki jinchuriki ölünce bijuu serbest kalır sadece yarısı olduğu için mi 9 kuyruklu hayata dönmüyor böyle değilse suanki kyubinin yarısı ne durumda. 4. hokage dirildi şuan yani bu onun içindde kyubinin yarısı olduğu anlamına mı geliyor

Yılan şeklinde çıkıp yerdeki zetsu bedenlerinden birine girdi. Bence o yüzden, beden değiştirdiği için. Yada maske sayesinde yaptı. Ama orochimaru shiki fuujin mührünü yapmayı nerden biliyor. Bence o maske mühürü yapmasını sağladı. Beden değiştirerekte ölmekten kurtuldu. Kyuubinin yarısı minatoda. Mesela 3. hokagee orochimruyu kendine mühürleyip ölmeye çalışmıştı. Mühürü kullanan herkes ölür. İçine mühürlediği şeyde onunla beraber gider. Yani kyuubinin tamamını bile mühürleseydi minato ölünce serbest kalmazdı.

Dostum parşömende ( Şikifuujin geri alma ) yazıyordu.Ve parşömende yazana göre öncelikle uzumaki tapınağında yer alan maskeyi takman gerekiyordu.Yani mühürlü ruhları geri bırakmak için öncelikle maskeyi takman gerekiyor.Ve Şikifuujin şinigamisi orochimarunun içine girdi.Sonrasında eğer şinigaminin karnını yararsan mühür serbest kalıyormuş.Orochimaruda bunu yaptı ellerinin mührü kalkınca edo tenseiyle 4 hkageyide geri getirebildi.

2.sorun ise shikifuujini kim kullanırsa kullansın kendi bedenide mühürleniyor.Bu yüzden 4.hokage mühürlenmişti.

3.sorun evet 4.hokagenin içinde kyubinin hala bir yarısı var.Madara sadece narutonun içindeki kyubiyi kendine çekebildi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık