Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Evrenindeki En Güçlü Karakter

One Piece'de size göre gelmiş geçmiş en güçlü karakter(Zirvedeki Halleri)

• Kullanılan toplam oy
    311
50 tane kızı olan ve bunları politik evlilikler bağlayan kadın ortada :D
Yaw tamam sizin dediğiniz olsun WB en güçsüzleriydi Tayfası sayesinde ayakta duruyor ben bırakıyorum :byee:
Öyle dersen ayıp olur reyize. Adam koca çınardı işte. Ama çağı geçmişti. Yine de kimseye kolay kolay pabuç bırakmaz. Öyle diyince şey ettim bak şimdi...:S

@Daredewill
@Millennium Wizard

Bahsettiğiniz durumla alakalı bir şey demedim ben. Aokiji Joker'in kim olduğunu biliyor. O işlerin içine girmiş. Zaten Doflamingo'da yaptığı işler yüzünden ona karşı imalı konuşuyordu. Smoker'da bir şeyler dedikten sonra Aokiji ben hala eski benim diyordu felan. Neyse işte o Aokiji Hancock için daha nüfuzlu dedi. Her zaman aklımı karıştıran bir şey olmuştur o laf.:D

Öyle dersen ayıp olur reyize. Adam koca çınardı işte. Ama çağı geçmişti. Yine de kimseye kolay kolay pabuç bırakmaz. Öyle diyince şey ettim bak şimdi...:S

@Daredewill
@Millennium Wizard

Bahsettiğiniz durumla alakalı bir şey demedim ben. Aokiji Joker'in kim olduğunu biliyor. O işlerin içine girmiş. Zaten Doflamingo'da yaptığı işler yüzünden ona karşı imalı konuşuyordu. Smoker'da bir şeyler dedikten sonra Aokiji ben hala eski benim diyordu felan. Neyse işte o Aokiji Hancock için daha nüfuzlu dedi. Her zaman aklımı karıştıran bir şey olmuştur o laf.:D
Hacı daha nüfuzlu demek bireysel güçle alakasız zaten de Kuzan yanılıyor. Dofy bir telefon açsa, Jack gibi bir öküz yanında bir yüzlerce zoan ordusuyla gelir. Doflamingo sama diyen adam bu. Cp0'ı gören Law, Robin şok geçiriyor. Sabo boncuk boncuk terliyor. Sakazuki'nin bilmediğini Kuzan nerden bilsin. Adam CP0'ı ayakçısı gibi kullanıyor daha büyük nüfuz mu olur?

Hacı daha nüfuzlu demek bireysel güçle alakasız zaten de Kuzan yanılıyor. Dofy bir telefon açsa, Jack gibi bir öküz yanında bir yüzlerce zoan ordusuyla gelir. Doflamingo sama diyen adam bu. Cp0'ı gören Law, Robin şok geçiriyor. Sabo boncuk boncuk terliyor. Sakazuki'nin bilmediğini Kuzan nerden bilsin. Adam CP0'ı ayakçısı gibi kullanıyor daha büyük nüfuz mu olur?
Ve Dof'ta Kaido'nun nufuzu altında ama WB daha nufuzlu ahahaha :hhh::hhh::hhh:
İşte Allah insana bahane bulma derdi vermesin :gamyon:

WB daha nüfuzlu tabi. Adamın sadece ismi bile başkaları için caydırıcı sebep oluyor. WB'nin efsanesi şiirlere, destanlara konu olmuş. Böyle bir korsan şu an OP evreninde yok. Bıraktığı intiba bakımından. O yüzden efsane diyorlar.

@Daredewill

Sadece örnek verdim. Nüfuz direk bireysel güç demek olmuyor onu anlatmaya çalıştım.

43 müttefik gemi ile geldi o kadar korsan kimde var? Gerçi hiçbiri bir halta yaramadı ama olsun. Wb'ye laf atan mı oldu da ayrıca. Gerçi o 43 müttefik Dof'un 43 dksını alır en fazla ama olsun.:D

WB zaten en nüfuzlu olanlarıydı aralarında. Ama güç konusu öyle olmayabilir. Aokiji'de Hancock için Dof'tan daha nüfuzlu dedi. Kaçınız Hancock'u Dof'un önüne koyar güç olarak?
Tam tersi Aokiji Dofu o sözüyle öne çıkardı.O Hancocka benzemez dikkat edin gibisinden bir şeyler gevelemişti smokera.

Utanmıyon deilmi Şuan Bigmom arcdeyiz bunu diyorsun :artiz:
Keşke Toriko bitmeyeydi :hhh:
Big Mam arca keşke Zebrayı falan ışınlayabilsek yav, bütün kek adalarıni yutardı, Crackeri kılıcıyla beraber yerdi, Luffyde o kadar iştah olması seri içinde sırıtiyor zira. Hoş peynir adamı yiyemedi nasılsa. :D

Sanırım daha önce oy kullanmışım...
Roger güç konusunda tartışmasız zirveydi. Güncelde yaşayan karakterler içinde ise zirve Luffy'e geçene kadar, veliahtında:

Big Mam arca keşke Zebrayı falan ışınlayabilsek yav, bütün kek adalarıni yutardı, Crackeri kılıcıyla beraber yerdi, Luffyde o kadar iştah olması seri içinde sırıtiyor zira. Hoş peynir adamı yiyemedi nasılsa. :D
Luffy Toriko serisinde olsa düşünemiyorum. Aslında Toriko'nun harbi tanrısı olurdu.:D

@Rob Lucci

Yok hacım her zaman aklımda soru işareti olarak kalmıştı. Orda Hancock'un daha nüfuzlu olduğundan bahsediyor. Ben de anlamlandıramamıştım ama bakalım.:D

@Shanks le Roux

Yeni yeni ikna olmuşken Kaido'un en güçlü olduğuna böyle yazarsan..:D Adamın karizmaya baksana.:S

Şu ankette olması gereken isim sayısı en fazla 5-6. En güçlü adaylar da belli;

Wb-Roger-Ryuma, Kaido.

Shanks senaryo kurbanı olacak olmasa (öyle varsayarsak) serideki yeri daha da farklı olabilirdi.

Garp'ın Shanks ve Kaido'dan fazla oy almış olması komedi bana göre. Daha da trajikomik olan şey Sakazuki'nin zirve Rayleigh'ten Linlin'den, Sengoku'dan fazla oy almış olması. Anketler her zamanki gibi göz doldurmaya devam ediyor :) Şu anket 2-3 yıl sonra güncellenirse çok şey değişecektir.
Bro Garp'ın neden onlardan aşağı kalır yanı olsun ki?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık