Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'teki En Epik Manga Sayfaları

Sizce hangisi?

• Zoro'nun büyük fedakarlığı.

Kullanılan: 47 23.9%
  • Edward Newgate'in ölümü.

Kullanılan: 27 13.7%
  • Luffy, 3 amiralin karşısında.

Kullanılan: 8 4.1%
  • Big Mom vs Kaido. Gökyüzünün yarılması.

Kullanılan: 1 0.5%
  • Roger'in gülüşü.

Kullanılan: 16 8.1%
  • Teach vs Ace.

• Roger vs Edward Newgate.

Kullanılan: 10 5.1%
  • Shanks'ın savaşı sonlandırması.

Kullanılan: 17 8.6%
  • Roger Korsanları.

Kullanılan: 2 1.0%
  • Luffy'nin emri.

Kullanılan: 9 4.6%
  • Merry'ye veda.

Kullanılan: 8 4.1%
  • Savaş lordları bir arada.

• Tayfanın tekrardan toplanması.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer.

Kullanılan: 10 5.1%
  • Bir insanın hayalleri asla ölmez!

Kullanılan: 40 20.3%

• Kullanılan toplam oy
    197
Merry’nin yakıldığı sahne de olabilir. Zevkler farklı olduğu için konu hep eksik gelecek ama olsun.
Binlerce sayfa içinden sınırlı bir sayıda seçebildiğimiz için elimden geldiğince iyilerini seçmeye çalıştım. Aslında amacım hem anketi oylamak hem buraya atılacak görseller ile "Hey gidi ne günlerdi bee..." diyip duygulanıp belkide gaza geldiğimiz sayfaları tekrardan hatırlamaktı. :/

Öncelikle favorim ilk attığım, ondan sonra zoro luffy'i kurtarışı ve luffy vs 3 amiral derim. Bu sahne özellikle animede çok güzeldi . Bu konuyu daha önceden açmayı düşünüyordum aklımda olan bazılarını atayım madem :)

Whitebeard'in mf'ye girdiği ilk an gemisinde arkadan görüntüsü var, bütün mf'yi karşısına almış şekilde o da çok epik.

Binlerce sayfa içinden sınırlı bir sayıda seçebildiğimiz için elimden geldiğince iyilerini seçmeye çalıştım. Aslında amacım hem anketi oylamak hem buraya atılacak görseller ile "Hey gidi ne günlerdi bee..." diyip duygulanıp belkide gaza geldiğimiz sayfaları tekrardan hatırlamaktı. :/
Anladım. Öyle bir duyguyu yakalamak için Calgara reisin sahneleri iyi giderdi.

Hepsi birbirinden etkileyiciydi ya. Secim yapmak çok zor ama bir siralama yaparsam eğer:
1. Edward Newgate'in ölümü. Saygı duruşuna gecesim gelmişti. Epik ötesi. :tmm:
2. Zoro'nun büyük fedakarlığı. :a:
3. Luffy vs 3 Amiral :respect:
4. Luffy ve Wapol bayrak sahnesi.
5. A man's dream will never die!

Normalde böyle anketlerde şu nasıl olmaz bu nasıl olmaz diye kafa ütülemem ama bence Roger'ın güldüğü ve Raftel'in Laugh Tale olduğunun ortaya çıkışı olmalıydı bu ankette.

Güzel bir konu eline sağlık @Teach

Söz konusu OP'sa bu konuda anket seçenekleri her halükarda çok yetersiz kalacaktır. Ancak ben ve bir çok kişinin OP' da ışık görmesine sebep olan sahnenin mutlaka şıklarda yer alması gerekirdi bence.

Bu sahneyi ise pek kimse epik bulmamış olabilir ama benim açımdan bu sahne çok anlamlı ve etkileyiciydi. Maalesef anime bunu yeterince iyi yansıtamamıştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık