Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Güzel konu, eline sağlık. Seriyi bilmeyen arkadaşlara sesleniyorum bir dakika daha durmayın gidin başlayın beyler on numara beş yıldız muhabbet dönüyor hem zevk alacak hem de çoğu bölümde sesli gülecek yardıracaksınız. Konuyu görünce kaldığım yerden devam ettim ve güncele geldim 43'ün türkçesi çıkmış en son Murata'nın versiyonundan. Sizden ricam ONE'ı okuyan, takip eden arkadaşlar spoiler vermezse bu konuda çok tatlı olur. Animesini de sabırsızlıkla bekliyorum

Saitama yazdım merak ettim neymiş diye Japonya'dabir kentmiş Tokyo'ya yakın falan filan sonra da ana karakter resmi çıktı ilginç bir tipi var bende okuyayım One Piece'den başka okuyacağım ilk manga olacak türkçeleri mevcut demi. Ayrıca şurada über bir şey çizmiş kimse tebrik etmek lazım.

Ayrıca şu da var bu da serinin yaratıcısın çizimi herhalde çok kötü ya bu harbiden.

Yok artık kötü çizdiğini söylemişlerdi ama bu kadarıda fazla:hoo:

Güzel konu, eline sağlık. Seriyi bilmeyen arkadaşlara sesleniyorum bir dakika daha durmayın gidin başlayın beyler on numara beş yıldız muhabbet dönüyor hem zevk alacak hem de çoğu bölümde sesli gülecek yardıracaksınız. Konuyu görünce kaldığım yerden devam ettim ve güncele geldim 43'ün türkçesi çıkmış en son Murata'nın versiyonundan. Sizden ricam ONE'ı okuyan, takip eden arkadaşlar spoiler vermezse bu konuda çok tatlı olur. Animesini de sabırsızlıkla bekliyorum
Ben de konuyu o niyetle açtım. Murata'dan takip edip muhabbet etmek daha iyi olacaktır.

Yok artık kötü çizdiğini söylemişlerdi ama bu kadarıda fazla:hoo:
Bu ikisi aynı kişinin. İlk mesaja bakarsan bu iki çizimin çok üst düzey olduğunu anlarsın.

Harika seri. Çizimler ayrı bi olay.
Tek sıkıntısı benim açımdan her seride olduğu gibi yine leyla birinin herkes tarafından çok üper görülmesi. Hiç sevmiyorum böyle tiplemeleri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık