Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Şu seride tek gerçek kahraman Saitama
Adam bu işi ne para için ne şan için nede ayrıcalık için yapıyor tamamen sıkıntıdan kahraman olmuş

Bunu konusu daha önce açılmamış mı?
Çok seviyorum bu seriyi.Bazen tekrar okuyum güldüğüm yerler oluyor ana karakterin yenilmez olması bunun üzerine verilen tepkiler falan komik yapıyor seriyi :d.Murata çizdiği versiyonuna ONE versiyonunda olmayan şeyler eklemiş
Mesela Saitama'nın tekmeyle aya uçtuğu sahne

Zevkle okuduğum bir seri, nickten de belli olacağı gibi. One bölüm çıkarmaz oldu, tek sinir bozucu yanı o. Animesi de gelecek diye okumuştum. Toei gibi değil, düzgün bir şirket diyorlardı animeyi yapacak şirket için.

Saitama yazdım merak ettim neymiş diye Japonya'dabir kentmiş Tokyo'ya yakın falan filan sonra da ana karakter resmi çıktı ilginç bir tipi var bende okuyayım One Piece'den başka okuyacağım ilk manga olacak türkçeleri mevcut demi. Ayrıca şurada über bir şey çizmiş kimse tebrik etmek lazım.

Ayrıca şu da var bu da serinin yaratıcısın çizimi herhalde çok kötü ya bu harbiden.

Serinin tarzı öyle efsane çizimler bir anda karikatüre dönebilir :D.Animede Saitama'yı kim seslendirecek bilen varmı?

Saitama yazdım merak ettim neymiş diye Japonya'dabir kentmiş Tokyo'ya yakın falan filan sonra da ana karakter resmi çıktı ilginç bir tipi var bende okuyayım One Piece'den başka okuyacağım ilk manga olacak türkçeleri mevcut demi. Ayrıca şurada über bir şey çizmiş kimse tebrik etmek lazım.

Ayrıca şu da var bu da serinin yaratıcısın çizimi herhalde çok kötü ya bu harbiden.

İkisi de Murata'nın çizimi olmalı. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık