Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Ana karakterimiz Saitama ile ilgili her şey "Ben çok sıradanım" diye bağırıyor. Buna, olaylara verdiği tepkiler, kel olması ve dışarıdan hiç de etkileyici durmayan vücudu dahil. Ancak, bu sıradan görünüşlü adamın sıradan olmayan bir yaşamı var... Saitama aslında güçlü rakiplerle karşılaşmayı arzulayan bir süper kahraman. Güçlü rakipler arzulamasının sebebi ise her karşılaştığı ve görünüşte güçlü olan rakiplerini tek bir yumruk ile yeniyor oluşu.

Seri One'ın kendi çizimleriyle(çok kötü :( ) 2009 senesinde başladı ve çok büyük bir ilgi gördü. Bunun üzerine 2012 senesinde Jump seriyi aldı ve çizimler için Murata'yı işin başına geçirdi. One'ın ve Murata'nın çizimleriyle seri devam ediyor. Murata orijinal hikayeyi değiştirmeden One'ı 50 bölüm kadar geriden takip ediyor.

Saitam-sama'nın konuşulduğu bir konu eksik kalsın istemedim. Seri hakkındaki tartışma ve sohbetlerin Murata'nın çizimleri üzerinden devam etmesi iyi olacaktır. Ayrıca serinin anime haberi duyuruldu. Bu haberden daha güzeli ise animeyi Madhouse'un yapacak olması. Şahsen beklentim çok yüksek. Anime sanırım 2015 Güz döneminde başlayacak.

Murata'nın çizimi
One'ın çizimi

Hikaye: One
Çizim: Yusuke Murata
Tür: Aksiyon, Komedi, Parody, Bilim-Kurgu, Süper Güçler, Dövüş Sanatları, Doğaüstü, Seinen

One'ın çizdiği One-Punch Man'in tartışma konusu için buraya tıklayın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oldukça özgün ve komedi unsurlarını bolca bulunduran bir seri. Her ne kadar ana karakteri başta itici gelse de zamanla ilginç bir şekilde kendisini sevdiriyor. Tipi, hareketleri vs zamanla kabul edilebilir geliyor.

Ayrıca bu seriyi çokça beğenmemin nedenlerinde biri de; bir çok seride istediğimiz tek atışlık yumrukları bu seride görmek ve her bir bölümün tadında, güzel bir şekilde ilerlemesidir. Okumadan önce baya mesafeliydim ama okumaya başlayınca kendiliğinden akıp gitti. Eğer okumayan varsa -ki muhakkak çok kişi vardır- seriyi okumalarını tavsiye ederim.

Konu için de ellerine sağlık hacı.

Pelerinli Keltoş iyidir. :) Konu için eline sağlık.

Anime yokken cilt satışları 500 bini geçiyorsa siz anime çıkınca görün birde.

Tam yeni bölümleri çıktı mı diye düşünürken konusunu gördüm.Bir oturuşta günceline yetişmiştim on numara 5 yıldız seri.Umarım animesi de mangası kadar güzel olur da çok keyifli bir seri izleriz.

Eline sağlık.
Geçenlerde bakmıştım biraz, güzel bir seri izlenimi vermişti. Bugün yarın güncele gelirim de o çizimler arasında nasıl fark var öyle.

her hefta yeni bölüm yayınlanmışmı diye kontrol ettiğim bir seri kesinlikle tavsiye ediyorum

seri takip ettiğim ve bolca güldüğüm bir seri.saitama fiziksel güç olarak tanrının vücut bulmuş hali,sınırı ve yapabileceklerinin ucu baya acık.

Oldukça özgün ve komedi unsurlarını bolca bulunduran bir seri. Her ne kadar ana karakteri başta itici gelse de zamanla ilginç bir şekilde kendisini sevdiriyor. Tipi, hareketleri vs zamanla kabul edilebilir geliyor.

Ayrıca bu seriyi çokça beğenmemin nedenlerinde biri de; bir çok seride istediğimiz tek atışlık yumrukları bu seride görmek ve her bir bölümün tadında, güzel bir şekilde ilerlemesidir. Okumadan önce baya mesafeliydim ama okumaya başlayınca kendiliğinden akıp gitti. Eğer okumayan varsa -ki muhakkak çok kişi vardır- seriyi okumalarını tavsiye ederim.

Konu için de ellerine sağlık hacı.
Yazmak istediklerimi yazdin, ilk basladigimda 1. sayiyi zar zor bitirmistim, ilk argumanim " bu ne lan? nasil boyle bir karekter bas karekter olabilir? bu bildigin kabaca cizilmis kel... " ama zamanla Saitama kendini sadece sevdirmedi animesini cikarmasina bile gitti :D Animesini 4 gozle bekliyorum, zaten epey uzun zaman oldu anime izlemeyeli, bekliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık